Gdzie na wyjazd integracyjny?

Wyjazdy integracyjne są coraz popularniejsze wśród właścicieli firm. To dobry sposób na zbudowanie zgranego zespołu i podniesienie efektywności jego pracy. Ofert ośrodków, które organizują tego rodzaju wyjazdy nie brakuje. Pozostaje więc zastanowić się, na co powinniśmy zwrócić uwagę, porównując takie ośrodki.

1199486_serbian_construction_9Duże znaczenie ma z pewnością lokalizacja. Największym zainteresowaniem cieszą się ośrodki położone w pięknych okolicznościach przyrody, np. w lesie, czy nad jeziorem. Ze zrozumiałych względów pobyt w takim miejscu jest znacznie przyjemniejszy, nawet jeśli jest to wyjazd służbowy. Najlepiej jeśli ośrodek będzie przy tym zlokalizowany w niezbyt dużej odległości od siedziby firmy, żeby nie utrudniać dojazdu pracownikom.

Ważny jest także standard ośrodka. Niekoniecznie musi on opływać luksusy, ważne jednak, by był na tyle komfortowy, by przebywanie w nim było przyjemnością, a nie przykrą koniecznością.

Dobrze jest zwrócić uwagę również na dodatkowe atrakcje. Jeśli dane miejsce oferuje tor bowlingowy, basen, dyskotekę, czy miejsce na ognisko, z pewnością będzie to dodatkowym atutem. Jeśli pracownicy dobrze się bawią na wyjeździe integracyjnym, chętnie wezmą udział w kolejnym.

2 Comments on "Gdzie na wyjazd integracyjny?"

  1. Fajnie się sprawdzają integracyjne imprezy nad jeziorami – i to nawet nie gdzies tam daleko na Mazurach, ale bliżej – np lubuskie czy drawskie (http://czystejeziora.pl/noclegi-nad-jeziorem).

  2. a konkretniej Max? może jakiś namiar na docelowy ośrodek?

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.