Mydelniczki do łazienki

Chociaż nasze gusta w kwestii wystroju łazienki bywają bardzo zróżnicowane, są takie elementy, które można znaleźć praktycznie w każdej. Należą do nich chociażby mydelniczki. O czym powinniśmy pamiętać, gdy je wybieramy?

1092822_bathroom_1Duże znaczenie mają przede wszystkim względy praktyczne. Jeszcze przed zakupem powinniśmy zastanowić się, jakiego rodzaju mydła używamy najczęściej. W sprzedaży są dostępne zarówno mydelniczki do klasycznego mydła w kostce, jak i te przeznaczone do mydła w płynie. Jeśli nie mamy konkretnych preferencji w tej kwestii, najprościej będzie po prostu zaopatrzyć się w oba modele.

Kolejna istotna kwestia to względy estetyczne. Mydelniczka powinna być dostosowana do wystroju naszej łazienki pod względem kolorystycznym i stylistycznym. Powinna też tworzyć spójną całość z pozostałymi akcesoriami ustawionymi w widocznym miejscu łazienki, a więc na przykład kubkiem na szczoteczki czy pojemnikiem na waciki. W sprzedaży są dostępne również uniwersalne modele, np. wykonane ze stali nierdzewnej, czy białej ceramiki, które pasują praktycznie do każdej łazienki.

Pamiętajmy też o względach higienicznych. Mydelniczki powinny być regularnie myte i oczyszczane z resztek mydła, czy osadów kamiennych po to, by cały czas dobrze się prezentowały.

2 Comments on "Mydelniczki do łazienki"

  1. A takie mam pytanie, jeśli chciałbym wstawić do łazienki jakiś duży kosz na śmieci, to czy np taki pojemnik na śmieci 120l wystarczy? Z łazienki sporo osób korzysta i jak pomyśle o tej ilości podpasek…
    fu

  2. Max, spokojnie wystarczy:)
    A co do łazienki, to ja akcesoria i dodatki wybieram na końcu: najpierw sanitariaty, kabina, półki, lustro oczywiście (mam jedno super fajne z http://www.dekoria.pl/lustra), a dopiero potem drobiazgi typu mydelniczka, kosz, czy coś na kosmetyki.

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.