Nowoczesny dom – ciekawe gadżety do wnętrz

Nowoczesny dom to taki, który wyróżnia się funkcjonalnością, a także coraz częściej rozwiązaniami pozwalającymi chronić środowisko. Żeby określić, jakie gadżety będą dobrze wyglądały w nowoczesnych wnętrzach, najpierw trzeba mniej więcej wiedzieć, czym takie wnętrza się charakteryzują. Otóż głównie są to miejsca wyglądające na przestronne.

Dekoracje umieszczane w nich zwykle należą do prostych, a jednocześnie użytecznych.

Jednym z ciekawszych pomysłów, choć nie do końca wykorzystywanym w domowych wnętrzach, a raczej na zewnątrz jest sterowanie nawadnianiem, co pozwala ograniczyć ilość wody zużytej do podlania ogrodu.

Wyjątkowo interesująco prezentują się żarówki z wbudowanymi głośnikami łączące się bezprzewodowo ze sprzętem audio.

Dość intrygująco wygląda też stół składający się z 64 namagnesowanych i odpychających się sześcianów. Poszczególne elementy połączono niewidocznymi kablami, przez co wydaje się, że stół po prostu unosi się w powietrzu. Ponadto w nowoczesnych wnętrzach nie powinno zabraknąć luster o niespotykanych formach i kształtach.

Urządzając mieszkanie zgodnie z najnowszymi trendami nie wolno również zapominać o oryginalnym oświetleniu! Pomysłów jest mnóstwo!

1 Comment on "Nowoczesny dom – ciekawe gadżety do wnętrz"

  1. MaxSłoneczny | 8 marca, 2013 at 7:49 pm |

    „stół składający się z 64 namagnesowanych i odpychających się sześcianów”??? o dżizas, ciekaw jestem jak to musi wyglądać hehehe. Na pewno mega nowocześnie.
    A widzieliście np lampy o transparentnej podstawie z akrylu?
    U nas coś takiego stoi od niedawna i normalnie nawet nie przypuszczałbym że tak fajnie światło dobija (tu fota: http://sklep.enthusiastic.pl/lampy-stolowe/119-lampa-stolowa-mercury-l.html ) – ale tylko wlasnie ta z przezroczystą podstawą.
    Super rzeczy dzisiaj w ogóle robia.

Comments are closed.