Pokój malucha- wygoda i estetyka

Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach wybór różnorodnych mebli dla dzieci jest w stanie zaspokoić wszelkie wymagania. Przy ich wykorzystaniu z łatwością urządzimy zarówno komnatę małej księżniczki, jak i salę treningową małego piłkarza.

Podstawowym czynnikiem, który może okazać się przeszkodą przy realizacji naszych planów są wymiary dziecięcego pokoju. Nie każdy dysponuje pokojem o wielkości kilkudziesięciu metrów kwadratowych, który można by urządzić w zgodzie z najnowszymi pomysłami stylistów. Większość z nas mieszka w blokach, w których przeważają pokoje o powierzchni kilku metrów kwadratowych, co znacznie zawęża nasze możliwości.

Urządzając pokój dziecka, powinniśmy kierować się przede wszystkim jego wygodą. Nie warto upychać w nim na siłę różnorodnych ozdób, jeśli w efekcie miałoby nam zabraknąć miejsca na ustawienie biurka. Dopiero po rozplanowaniu rozmieszczenia poszczególnych mebli można skupić się na dekoracjach.

Warto też pomyśleć o umieszczeniu w pokoju dziecka gadżetów, które ułatwią maluchowi utrzymanie porządku. Kilka koszy i pudełek załatwi sprawę i sprawi, że zarówno dziecko, jak i rodzice będą zadowoleni z nowej aranżacji pokoju.

5 Comments on "Pokój malucha- wygoda i estetyka"

  1. Co fakt to fakt – dzisiaj jest spory wybór mebli dla dzieci, więc jest w czym wybierać:) Nawet w zabawkowym sklepie http://szkolnis.pl/ widzieliśmy dział z meblami dla maluchów, więc co dopiero w takich prawdziwych meblowych:)

  2. W niektórych domach to nawet kilka koszy nie wystarczy, dzieciaki mają tyle zabawek, że głowa boli.

  3. A my lubimy dorzucać dzieciom coś i z zabawek i z dekoracji – taki wyrzut, że mu tego nie mieliśmy w dzieciństwie:)
    P.S Ten sklep z zabawkami szkolnis znamy – bardzo porzadny

  4. A to jeszcze dodam, że my kupowaliśmy tutaj meble dla dzieciaków: http://mebledladziecka.com.pl/ i jesteśmy z zakupów mega zadowoleni – meble ładniejsze niż na wystylizowanych fotkach sklepu, a do tego cena i super jakość – co jakości wiem co mówię, bo nasze dziecko ma ADHD hihi

  5. W pokoju dziecka obowiązkowo musi być praktycznie, + dla przyjemności malucha trochę kolorowo. Ostatnio nawet jak przeglądałam sobie krzesła dla dzieci w http://www.centrumkrzesel.pl/ to zauważyłam, że modele normalnie obrotowe, w stylu jak dla dorosłych wzbogaca się motywami bajkowymi na oparciach – to bardzo fajne!

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.