Praktyczne gadżety dla podróżujących

Osoby, które często podróżują w interesach powinny zaopatrzyć się w kilka praktycznych gadżetów, które ułatwią im te wyjazdy. W dzisiejszych czasach producenci coraz bardziej starają się dostosowywać swoją ofertę do potrzeb takich osób, jest więc z czego wybierać.

1287062_businessman_in_the_office_2Podstawa to wszelkiego rodzaju urządzenia mobilne, takie jak notebooki, netbooki, czy ultrabooki. Ich wielkość i gabaryty są coraz mniejsze, co zdecydowanie ułatwia ich transport. Komputer z danymi to obowiązkowy element każdego wyjazdu służbowego, nie ma zatem sensu rozwodzić się nad korzyściami z jego posiadania.

Przydatność drugiego gadżetu, o którym chcemy napisać nie jest już tak oczywista. Mowa bowiem o praktycznym pokrowcu na koszule. W czym tkwi jego niezwykłość? Otóż wykonano go z włókna poliwęglanowego, co przekłada się na jego wysoką wytrzymałość na nacisk. Pokrowiec chroni koszule przez zagnieceniami i zwalnia nas z przykrego obowiązku prasowania na wyjeździe. Wygodne, nieprawdaż?

Osoby, które podróżują po świecie powinny natomiast zastanowić się nad kupnem specjalnego zegarka. Na jego tarczy wyświetlany jest czas aż w 18 różnych miastach świata, co okazuje się bardzo wygodne przy częstym przekraczaniu stref czasowych.

 

3 Comments on "Praktyczne gadżety dla podróżujących"

  1. Ja miałem kiedyś taki pokrowiec na tablet – super sprawa w delegacji. Teraz już tabletu niet (zastawiłem jak byłem pod kreską – w lombardzie w Warszawie – tu link, bo wycenili mi chyba najlepiej w miescie, a trochę się nadzwoniłem jakby nie patrzeć), ale pokrowiec został i jak znów nabędę tablet to będzie akurat.
    Super się takie rzeczy w podróży przydają.

  2. yhym przydatne, fakt

  3. tablet – bez tego w podróży ani rusz

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.