Trendy na tegoroczną jesień

Jesień zbliża się wielkimi krokami, warto więc zapoznać się z trendami, które w tym sezonie będą królowały w wystroju wnętrz. Hasłem przewodnim w tym roku ma być powrót do natury. Co to oznacza w praktyce?

 

Przede wszystkim wykorzystanie naturalnych materiałów. Drewno, wiklina, czy trawa morska są jak najbardziej wskazane. Ważne, by zachować ich naturalną kolorystykę, rezygnując z pokrywania ich dodatkową warstwą lakieru, czy farby. Dzięki temu będą prezentowały się bardzo interesująco, a przy tym modne.

 

W duchu powrotu do natury jest też wykorzystywanie kolorów ziemi we wnętrzach. Spokojne brązy, beże i kremy to jedne z najwdzięczniejszych kolorów. Świetnie prezentują się w każdym wnętrzu. Są bezpieczne i neutralne. Łatwo połączyć je z innymi odcieniami.

 

Jeśli chodzi o konkretne elementy wystroju, które warto wprowadzić do swoich wnętrz na zimę, powinniśmy zwrócić uwagę chociażby na różnego rodzaju koszyki. Świetnie prezentują się w większości pomieszczeń, a przy tym są bardzo praktyczne. Nie tylko ozdobią nasz pokój, ale i pomogą w okiełznaniu bałaganu. Możemy umieszczać w nich różnego rodzaju drobiazgi, które do tej pory nie miały swoich przypisanych miejsc.

 

1 Comment on "Trendy na tegoroczną jesień"

  1. Fajne pomysły:)
    Ja bym się jeszcze pokusiła, skoro jesteśmy przy drewnie o jakieś przyjemne dla oka altany np z http://ogrodosfera.pl/altany-drewniane (w pozsezonowej obniżce), może jakiś domek na narzędzia, żeby w domu nie robić graciarni itp. Do ogrodu fajne rzeczy też są.

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.