Pomysł na wnętrze – barek

bar  W raz z rosnącą popularnością kuchni otwartych na salon rośnie też zainteresowanie barkami. To świetny         sposób na wydzielenie osobnych stref w pomieszczeniu, a jednocześnie pomysł na ciekawą aranżację wnętrza.

Barek powinien być dopasowany do pozostałych elementów wystroju zarówno pod względem stylu, jak i kolorystyki. Możesz wykorzystać go również jako punkt wspólny, łączący odmienne style panujące w kuchni i w salonie.

Barek we wnętrzach domowych

Barek to bardzo funkcjonalny mebel. W czasie spotkań z przyjaciółmi możesz wykorzystać go do serwowania drinków lub przekąsek. Na co dzień z powodzeniem sprawdzi się przy przechowywaniu alkoholi czy szkła. Możesz używać go także jako stołu jadalnego, kiedy chcesz przekąsić coś na szybko w ciągu dnia. W takim przypadku pamiętaj o tym, by dobrać do niego wysokie stołki barowe.

Możesz wybierać pomiędzy zabudowanymi barkami z półkami, barkami z przeszklonymi szafkami, a także modelami z otwartymi półkami. Stylistyka barków również jest zróżnicowana, począwwszy od tych nowoczesnych, aż po romantyczne barki z bielonego drewna. Oferta producentów w tym względzie jest bardzo szeroka, z pewnością więc uda Ci się znaleźć funkcjonalny barek, który przypadnie Ci do gustu.