Biurko do biura

Jeśli wydaje Ci się, że klasyczne biurka z drewna to jedyny sposób na stworzenie efektownego wystroju biura, jesteś w sporym błędzie. Obecnie przy produkowaniu biurek coraz częściej wykorzystuje się inne materiały, takie jak szkło, czy stal, zapewniające bardzo oryginalne efekty.

Jakie biurko do biura?

Biurko z polerowanej stali zaprojektował na przykład Jeroen Verhoeven. Biurko zwraca uwagę nie tylko ciekawym materiałem, ale i nietypowym, opływowym kształtem. Szczególnie dobrze prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach, w towarzystwie innych elementów wykonanych z metalu. Takie biurko to świetny sposób na podkreślenie oryginalnego charakteru wnętrza.

biurkoJeśli nie chcesz wydawać fortuny na designerskie biurka, a przy tym chciałbyś, by wystrój Twojego biura był jedyny w swoim rodzaju, zastanów się nad umieszczeniem w nim biurka ze szklanym blatem. Prezentuje się nieco mniej imponująco niż biurko z polerowanej stali, jest jednak znacznie tańsze.

Miłośnicy klasycznych drewnianych biurek powinni natomiast rozważyć zakup biurka wykonanego z drewna egzotycznego. Zachowuje ono wszelkie walory tradycyjnych biurek, jednocześnie wprowadzając do biura powiew świeżości i ciekawą stylistykę.