Jak wynająć z zyskiem mieszkanie na Euro?

W związku ze zbliżającymi się mistrzostwami Europy w piłce nożnej, które w tym roku odbędą się w naszym kraju, do Polski przyjedzie wielu kibiców z różnych krajów.Jeśli chciałbyś nieco podreperować swój budżet, warto zastanowić się nad wynajęciem im mieszkania.

Mieszkania na euro? Ale jak?

Do Euro został już niespełna miesiąc, wszystkie miejsca w hotelach są już zarezerwowane, a spóźnialscy kibice mogą mieć spory problem ze znalezieniem noclegu. I tu zaczyna się Twoja rola. Nawet jeśli dopiero teraz pomyślałeś o wynajmie, wciąż możesz jeszcze znaleźć chętnych.

Musisz jednak działać jak najszybciej. Przede wszystkim wypromuj swoją ofertę w sieci. Przed Euro powstało wiele serwisów, na których zamieszcza się ogłoszenia kierowane przede wszystkim do kibiców. Im więcej portali wykorzystasz do promocji, tym większe szanse, że uda Ci się znaleźć lokatora na Euro. Jeśli dodasz zdjęcia, ogłoszenie będzie jeszcze bardziej atrakcyjne.

Na atrakcyjność oferty wpływa także położenie i stan techniczny mieszkania. O ile na położenie nie mamy większego wpływu, o tyle stan techniczny zależy przede wszystkim od nas. Czas, który pozostał do Euro warto więc wykorzystać na odświeżenie mieszkania. Wprawdzie wymaga to pewnych nakładów, ale zysk z wynajmu z pewnością nam to zwróci.