Jaki parasol z nadrukiem logo będzie najlepszy dla Twojej firmy?

Dowiedz się, na jakie parasole reklamowe warto zwrócić uwagę i który będzie pasować do Twojego biznesu. Oto kilka wskazówek, które powinny przybliżyć Ci temat popularnego gadżetu reklamowego, jakim jest parasol z nadrukiem logotypu.

Różne modele parasoli reklamowych

Wchodząc na stronę producenta parasoli reklamowych, modeli znajdziesz setki. Przykładem jest choćby sklep internetowy z parasolami z nadrukiem reklamowym Schirmmacher https://schirmmacher.pl. Jest tam ponad 300 modeli do wyboru, co może wprowadzić problem z wyborem. Dla ułatwienia, zebraliśmy zatem poniżej najpopularniejsze modele parasoli przeciwdeszczowych, na jakich można wykonać nadruk reklamowy. Są to:

  • długie parasole – nieskładane, klasyczne, w rozmiarach od M do XL; mają albo drewnianą półokrągłą rączkę albo prostą i nowoczesną,
  • składane parasole kieszonkowe – super lekkie i zajmujące mało miejsca,
  • parasole ekologiczne – wykonane z materiałów z recyclingu w celu ochrony środowiska,
  • parasole odblaskowe – cechuje je to, że lepiej odbijają światło od przejeżdżających aut, są więc uznawane za dużo bardziej bezpieczne,
  • odwracane parasole – składają się od środka, przez co odłożone w aucie, nie zamoczą powierzchni tak jak standardowe parasole przeciwdeszczowe,
  • parasole przezroczyste – transparentne parasole przez, które widać świat na zewnątrz.

Parasol z nadrukiem logo, który pasuje do Twojej firmy

Skoro już wiesz, że istnieją rozmaite rodzaje parasoli reklamowych i z pewnością domyślasz się już, że są one dostępne w mnogości kolorów, to czas zastanowić się nad tym, które najbardziej będą pasować do wizerunku Twojej firmy.

Jeśli Twoja firma ma kojarzyć się z bezpieczeństwem lub jest solidnym zakładem produkcyjnym, zdecydowanie warto postawić na odblaskowe parasole z nadrukiem logo lub klasyczne, długie parasole. One nigdy nie wychodzą z mody, a wydają się porządniejsze od lekkich, składanych modeli.

Jeśli oferujesz produkty dla kobiet, szczególnie kosmetyki, biżuterię lub odzież, zdecydowanie lepiej jest wybrać przezroczyste parasole reklamowe, które uważane są za glamour albo kieszonkowe modele, które bez problemu zmieszczą się w damskiej torebce.

Jeśli Twoja firma produkuje organiczne wyroby lub w jakiś sposób powiązana jest z dbałością o środowisko naturalne, wybór jest prosty: parasole ekologiczne.

Jeśli chcesz być kojarzony z innowacyjnością lub chcesz zaskoczyć klientów czymś niespotykanym, przemyśl parasole odwracane – z uwagi na to, że są nowością na rynku parasoli reklamowych, z pewnością wyróżnią się wśród innych gadżetów, jakie mogli już dostać Twoi kontrahenci.

Czy można zamawiać parasole z nadrukiem reklamowym w małych ilościach? Okazuje się, że tak!

Istotna sprawa przy zakupie parasoli z nadrukiem logo: mitem jest to, że koniecznie musisz zamawiać setki sztuk. Jest tak tylko u agencji reklamowych i pośredników sprowadzających towar od zewnętrznych dostawców. Jeżeli postawisz na producenta parasoli z drukarnią i zakładem w Polsce lub w UE, to bez problemu powinieneś móc zamówić mniejsze ilości. Dla przykładu, w sklepie internetowym Schirmmacher zamówisz solidne parasole reklamowe już od 48 sztuk, gdzie za pojedynczy parasol z nadrukiem logo zapłacisz nie więcej niż kilkanaście złotych ( oto przykład takiego parasola: https://schirmmacher.pl/fiber-straight-matic-lw ).