Jakie książki dla agentów ubezpieczeniowych?

Jak skutecznie powiększać swoje kompetencje w zawodzie agent ubezpieczeniowy, sięgając przy tym po naprawdę wartą uwagi lekturę? Sprawdź nasze propozycje!

Trzy książki o ubezpieczeniach

1. Ubezpieczenia. Wyzwania rynku –specjalistyczna redakcja naukowa dr Patrycja Kowalczyk-Rólczyńska, dr hab. Ilona Kwiecień, prof. UE. Kompendium naukowej dyskusji w ramach 13. edycji corocznej konferencji naukowej Ubezpieczenia wobec wyzwań XXI wieku. Kompendium wiedzy, którego nie można przegapić!

2. Aktywna sprzedaż ubezpieczeń. Jak wdrożyć się i przetrwać w branży ubezpieczeniowej – autor Adam Staniszewski. To propozycja dla osób, które w branży ubezpieczeń stawiają swoje pierwsze kroki. Cenne porady na każdy nowy dzień w zawodzie i inspiracje praktyczne

3. Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo – autor Brian Tracy. Ta ponadczasowa pozycja pomoże ci nauczyć się wyrabiania odpowiednich, zawodowych nawyków i jednocześnie pokaże, jak likwidować te, które zwyczajnie przeszkadzają w osiągnięciu sukcesu.

W/w książki można nazwać Wielką Trójką ubezpieczeniowej wiedzy, która wykształci w Tobie zarówno miękkie, jak i twarde kompetencje zawodowe. Dodatkowo, dla relaksu możesz też sięgnąć po książki, których bohaterami głównymi są agenci ubezpieczeń, jak np. Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem – autorstwa Alex Sand. Nie jest to wprawdzie lektura edukacyjna, ale zawiera mnóstwo motywacji dla tych, dla których sprzedaż ubezpieczeń to coś więcej niż tylko podpisywanie kolejnych umów.