Kuchnie Warszawa oferuje, czyli meble na wymiar

kuchnia

kuchniaMeble kuchenne często zamawiamy u producenta na wymiar, gdyż chcemy starannie wykorzystać powierzchnię oraz właściwie zorganizować miejsce do przygotowania posiłków.

Kuchnie Warszawa – taką usługę proponuje wielu producentów. Każdy z nich ma sporo klientów, więc na wykonanie zamówienia trzeba czekać kilka tygodni. Tak więc remontując mieszkanie, trzeba wcześniej skontaktować się z rzemieślnikiem, by po zakończonej pracy meble kuchenne były gotowe. Można mieszkać bez kanapy czy szafy, ale bez kuchni rodzina kiepsko funkcjonuje.

Jak należy się przygotować do złożenia zamówienia. Jeśli nie mamy pomysłu na styl mebli, materiał i kolorystykę albo zależy nam, by meble były utrzymane w aktualnym trendzie (na meble też są mody) trzeba wcześniej obejrzeć sporo ofert w sklepach i w folderach. Nic jednak nie zastąpi rozmowy z fachowcem.

Przed rozmową warto mieć swoje wyobrażenie, jak kuchnia powinna wyglądać, ale nie zaszkodzi wysłuchać sugestii doświadczonego producenta kuchni. Nie można absolutnie obejść się bez wizyty stolarza w naszym domu. On sprawdzi rozmieszczenie instalacji, piony ścian, dokona dokładnych pomiarów. Może też zasugerować materiały czy też styl mebli. Jest to zwłaszcza istotne w kuchniach otwartych na salon. Obydwa pomieszczenia powinny być utrzymane w podobnym stylu. Nowoczesna kuchnia nie pasuje do tradycyjnie urządzonego salonu.

kuchniaKuchnia to poważny wydatek, a sprzęty mają nam służyć długie lata. Wszystkie szczegóły należy uzgodnić z producentom, żeby potem nie okazało się, że jakiś detal nie odpowiada naszym wyobrażeniom.

Obydwie strony ustalają rodzaj materiału (fronty z laminatu, forniru czy litego drewna, blaty kuchenne z płyty laminowanej, kamienia, kompozytu), kolorystykę, zabudowę sprzętu kuchennego, rodzaj uchwytów itp. Rzemieślnik powinien nam przedstawić wstępny projekt zestawu mebli wraz z rozstawieniem. Potem nanosi ewentualne poprawki, zgodnie z życzeniem zamawiającego. Przedstawia też wycenę swojej pracy.