Laserowe cięcie rur – innowacyjna maszyna Trulaser Tube 5000

Technika laserowa cięcia rur jest dzisiaj szczególnie ważna dla przedsiębiorców, którzy do tworzonych i montowanych przez siebie systemów poszukują najlepszej klasy urządzeń docinających rury „na miarę”. W tej kategorii doskonale sprawdza się maszyna Trulaser Tube 5000. Czym ona jest i gdzie można z niej skorzystać?

Trulaser Tube 5000 – do cięcia ukośnego laserem 3D

Nowoczesne urządzenie Trulaser Tube 5000 zaprojektowano z myślą i optymalnym wykorzystaniu techniki cięcia laserem rur i profili. To właśnie ten sprzęt ma możliwość ich docinania ukośnego w trójwymiarze (3D). Tego rodzaju maszyny do obróbki metalu można wprawdzie kupić na własny użytek, ale ich koszty są wysokie, dlatego o wiele lepiej sprawdza się zlecenie samego cięcia rur przedsiębiorstwom, które się tym zajmują. Zlecenie takiego na cięcie maszyną Trulaser Tube 5000 można złożyć w renomowanej firmie New Cut, która dba o szybkie wykonanie zadania i jego najwyższą precyzję.

Co potrafi Trulaser Tube 5000?

Jako innowacyjne urządzenie o zaawansowanych funkcjach nie tylko pozwala na cięcie ukośne, ale i umożliwia dokładne pozycjonowanie elementów i wykonywanie między nimi precyzyjnych połączeń. Plusem jest to, że w trakcie łączenia nie trzeba wykorzystać żadnej innej technologii, a całość trzyma się świetnie i jest bardzo stabilna.

Możliwości maszyny:

  • maks. dł. załadunku 6000 mm, maks. dł. detalu 4500 mm, maks. śr. obwodu 150 mm
  • min. śr. rury 15 mm
  • grubość obrabianego materiału:
  • stal konstrukcyjna – maks. gr. ścianki 8 mm
  • stal nierdzewna – maks. gr. ścianki 5 mm
  • aluminium – maks. gr. ścianki 4 mm

Dodatkowo laserowa obróbka metalu na Trulaser Tube 500 cechuje się dużym bezpieczeństwem całego procesu, zwiększoną elastycznością średnicy, integracją kolejnych procesów, mocowaniem bez konieczności zbrojenia i krótkim czasem obróbki części. To wszystko gwarantuje optymalny wynik cięcia!