Łazienka w morskim stylu

Wybór materiałów wykończeniowych, które obecnie mamy do dyspozycji może przyprawić o zawrót głowy. Wybierając kafelki, czy dodatki do łazienki jesteśmy ograniczeni w zasadzie tylko budżetem. Na które produkty do łazienki dostępne w sklepach warto zwrócić szczególną uwagę?

 W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem cieszą się elementy wystroju łazienek, które swoim charakterem nawiązują do stylu marynistycznego. Granatowe i białe kafelki w połączeniu z czerwonymi dodatkami prezentują się bardzo efektownie. Możemy pójść o krok dalej i umieścić w łazience niewielką latarnię morską, sznur z węzłem żeglarskim, czy nawet koło sterowe. Każdy, kto tam zajrzy z pewnością poczuje się, jak na statku.

Sporą popularnością cieszą się też łazienki urządzone w nieco delikatniejszym stylu, nawiązującym do morskich krajobrazów. Pastelowe błękity i kremy w zestawieniu z muszelkami, czy morskim piaskiem tworzą przyjemny, romantyczny nastrój.

Urządzenie łazienki w którymś z tych stylów to propozycja dla tych, którzy kochają morze i okręty. Zyskają w ten sposób namiastkę morza, która powinna im wystarczyć aż do następnej wizyty nad morzem, z której być może przywiozą kolejne akcesoria do swojej morskiej łazienki.