Meble na wymiar Katowice – przegląd usług BS Brothers

W kategorii mebli na wymiar wykonywanych na Śląsku warto zwrócić uwagę na usługi realizowane przez rodzinną pracownię BS Brothers. Od lat świadczy ona szeroki zakres usług stolarskich, zaopatrując w idealnie dopasowane meble mieszkańców całego Śląska, m.in Katowic, Cieszyna, Jaworzna, Tarnowskich Gór, Częstochowy, Żywca czy Sosnowca.

Czym firma BS Brothers wyróżnia się na tle innych?

Przede wszystkim oferuje ona precyzyjne dopasowanie mebli do potrzeb każdego klienta, podchodząc do projektu i wykonania bardzo indywidualnie. Wszystkie projektu oraz ich detale omawiane są bezpośrednio z klientem, zarówno w siedzibie firmy, jak i telefonicznie oraz mailowo tak, by ostatecznie stworzony mebel idealnie wpisywał się w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

W przypadku, gdy klient nie dysponuje wsparcie własnego architekta, BS Brothers zapewnia mu tutaj pełną pomoc i fachowe doradztwo własnej grupy projektowej.

Domeną firmy są:

  • Kuchnie i meble kuchenne na wymiar – cechujące się nie tylko dobrym wykorzystaniem każdej powierzchni, ale i optymalną dla codziennego mieszkania funkcjonalnością.
  • Szafy i garderoby na wymiar – projektowane z myślą o komforcie ich użytkowania, wygodzie i dobrym wykorzystaniu każdego centymetra przy wolnej ścianie
  • Idealnie dostosowane do przestrzeni meble łazienkowe – bez marnowania powierzchni i z w pełni ergonomicznym jej wykorzystaniem
  • Projektowane pod daną powierzchnię meble do salonu – tu m.in wysokiej klasy szafu przesuwne, otwarte, z lustrami bądź elementami przeszklonymi, zależnie od oczekiwań klienta
  • Meble biurowe na wymiar – nowoczesne rozwiązania, które pracę w biurze czynią komfortową i zarazem wprowadzają do wnętrza wygląd bardzo reprezentacyjny
  • Inne, których stworzenie wymaga precyzyjnego pobrania pomiarów (np. półki z drewna, komody, regały na książki, wyspy kuchenne, drewniane szafki do różnych wnętrz, pufy i siedziska ale i specjalistyczne ażurowe zabudowy grzejników, które zapewniają optymalne krążenie powietrza i nie blokują ciepła, a dobrze rozprowadzają je od grzejnika na resztę pomieszczenia)

Przykładowe realizacje mebli na wymiar tej marki można zobaczyć w galerii zdjęć na stronie https://bsbrothers.pl/meble-na-wymiar-slask-katowice.

Do klientów dynamicznie rozwijającej się firmy BS Brothers należą dziś nie tylko osoby indywidualne, ale i instytucje, hotele poszukujące identycznych stylowo mebli do budowy własnej marki, sklepy, restauracje i kawiarnie oraz specjalistyczne salony odzieżowe, jubilerskie i optyczne.