Mleczniki do kawy – to jest to!

Jak skompletować akcesoria kuchenne do serwowania ulubionej kawy? Warto skorzystać z oferty, jaką w tej mierze proponuje marka Rorstrand, której korzenie sięgają XVIII wieku.

Rorstrand oferuje kolekcję zestawu doskonałych naczyń Kurbits, wśród których, obok pięknych cukiernic,dopracowanych w każdym calu talerzyków, filigranowych filiżanek i praktycznych misek znajdują się piękne, stylowe mleczniki.

mlecznik do kawySą one wykonane z białej, bardzo przyjemnej w dotyku porcelany. Motywami ozdobnymi są kwiaty inspirowane tradycyjną szwedzką sztuką ludową.

Ten mlecznik do kawy jest niezbędnym elementem zestawu naczyń, idealnie współgrającym z resztą serwisu kawowego kolekcji Kurbits. Jego pojemność wynosi 400 ml – jest to mały mlecznik.

Dzbanek do mleka Kurbits zadowoli każdą osobę, która ceni sobie  jakość, oryginalność i misterne wykonanie przedmiotów codziennego użytku oraz tradycyjne wzory. Idealnie nadaje się na prezent ślubny lub z okazji rocznicy ślubu, może uatrakcyjniać również przyjęcia rodzinne.

Jednakże nadaje się on nie tylko na wyjątkowe okazje – z powodzeniem może być używany każdego codziennego dnia, wnosząc odrobinę luksusu i elegancji  podczas chwil spędzanych w gronie rodziny lub przyjaciół.

Tylko przy filiżance ulubionej kawy!