Nieruchomości w Hiszpanii

Wakacyjne wyjazdy, choć przyjemne, to jednak zawsze dobiegają końca. Dlatego też, dysponując odpowiednimi oszczędnościami, warto zastanowić się nad inwestycją w nieruchomość leżącą w jednym z ciepłych, europejskich krajów. Dobrym pomysłem są np. domy w Hiszpanii. Ich ceny są względnie niskie, co sprawia, że nabycie takiego budynku wcale nie graniczy z cudem.

Dla każdego, komu zamarzy się dom w Hiszpanii – Agnes Inversiones będzie niezastąpioną pomocą zarówno w poszukiwaniu właściwej nieruchomości, jak i w udzielaniu wskazówek związanych z procedurą zakupu, finalizowaniem transakcji i załatwianiem wszelkich spraw formalnych. W ofercie firmy znajduje się również szeroki wachlarz usług posprzedażowych, takich jak np. projektowanie wnętrz, organizacja transportu z lotniska czy rozbudowane zarządzanie nieruchomością, do którego zalicza się m.in. prace ogrodnicze, doglądanie domu, sprzątanie.

Co więcej, dla osób zainteresowanych życiem w Hiszpanii, ale niemogących pozwolić sobie na wydatek, jakim jest dom w Hiszpanii – Agnes Inversions posiada propozycję wynajmu tego typu nieruchomości. Zakres usług dodatkowych jest tu równie szeroki, jak w przypadku nabycia domu. Klienci mogą skorzystać z opcji takich jak usługi profesjonalnej opiekunki do dziecka, sprzątanie, zakupy, transport, wypożyczenie samochodu czy nawet organizacja wycieczek.

Dzięki ofercie firmy dom w Hiszpanii przestaje być tylko marzeniem, a może stać się realnym planem. Słoneczne wybrzeże Costa del Sol i okolice andaluzyjskiego miasta Marbella to wymarzone miejsca na urlop oraz wspaniały pomysł na radosne życie w ciepłym, przyjemnym klimacie. Malownicze tereny sprawią, że każdy dzień uda się rozpocząć w równie optymistycznym nastroju, a ciepłe noce będą uzupełnieniem radośnie spędzanych chwil. A to wszystko w otoczeniu przepięknych krajobrazów, na które z jednej strony składa się bezkresne morze, a z drugiej widoczne z oddali góry w Afryce.