Nowoczesne i eleganckie – czarne kabiny Kermi

W ostatnich sezonach szczególnym zainteresowaniem cieszą się czarne elementy łazienkowego wyposażenia. Na początku modne były czarne baterie, elementy ceramiki sanitarnej oraz kabiny prysznicowe. W dzisiejszym wpisie chcemy przybliżyć kabiny prysznicowe z czarnymi profilami Kermi, które przez ekspertów uznawane są za jedne z lepszych na rynku. Zapraszamy!
.

Czarne kabiny Kermi – do jakiej aranżacji?

W momencie, gdy modne zaczęły być czarne elementy łazienkowe wyposażenia, kojarzono je głównie ze stylistyką loft. To bowiem tam prezentowały się najlepiej, podkreślały w sposób odważny surowy charakter tych pomieszczeń. Obecnie kwestie te są nieco inne. Czarne kabiny prysznicowe, baterie czy ceramika prezentuje się dobrze w praktycznie każdej łazienkowej przestrzeni. Taka czarna kabina Kermi może być bowiem naturalnym uzupełnieniem wnętrza, w którym czerń się już znalazła, lub też ciekawym kontrapunktem kolorystycznym dla białych płytek, ceramiki i chromowanych baterii.

Czarne elementy wyposażenia z pewnością jednak lepiej wyglądają i po prostu bardziej pasują do łazienek nowoczesnych, w których pożądany jest minimalizm. Czerń jest kolorem odważnym z jednej strony, ale i luksusowym, eleganckim – z drugiej.

Dark Edition – nowa seria kabin od Kermi!

Kabiny prysznicowe Kermi w nowym, eleganckim, miękkim kolorze zachwycają projektantów wnętrz na całym świecie. Czarne profile pozwalają na stworzenie nowoczesnego, wyjątkowego klimatu w łazience. Czarne kabiny Kermi są idealnym rozwiązaniem nie tylko dla osób, które lubią nowoczesne rozwiązania, ale także i takich, które cenią ciekawy design, lubią łączyć różne style.

Kabiny prysznicowe Kermi Osia z czarnymi profilami p[osiadają ergonomiczne uchwyty. Forma kabiny jest prosta i elegancka. Kabiny Osia zostały wyposażone w specjalną pozioma listwę uszczelniającą w kształcie rynny, która zapewnia dobrą ochronę przed bryzgami wody. Uchwyty oraz zawiasy zostały wykonane z dobrej jakości metalu. Warto wspomnieć także o tym, że wszystkie kabiny z serii Osia posiadają specjalną ochronna, hydrofobową powłokę, która znacznie ułatwia utrzymanie jej w należytej czystości.

Gdzie kupić czarne kabiny Kermi?

Jest wiele miejsc, w których kupić można oryginalne kabiny natryskowe Kermi. Nie wszędzie jednak wybór ich jest spory a ceny przystępne. Z tych względów warto jest skorzystać z oferty hurtowni instalacyjnej Proterm z Bydgoszczy. Właśnie w tym internetowym sklepie dostępne są różne serie kabin Kermi. W sklepie Proterm otrzymać można kabinę Kermi w dowolnym wymiarze, a także i kształcie. Znajdują się tam kabiny z klasycznymi chromowanymi profilami, a także i takie, które posiadają czarne czy białe profile. Z tego względu z ich wykorzystaniem tak łatwo jest stworzyć dowolną aranżację łazienki. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem renomowanego producenta Kermi, dostępnym w sklepie online Proterm!