Nowoczesne sprzątanie domu – odkurzacz Roboclean

Alergie to prawdziwa zmora współczesnego świata. To jedna z chorób cywilizacyjnych, która jest związana z nadwyrężeniem naszego układu immunologicznego. Wszystko przez niekorzystne działanie zanieczyszczeń, jakie znajdują się w naszym otoczeniu, a których często nie widać gołym okiem.

Dla własnego zdrowia i dobrego samopoczucia musimy wyeliminować przyczynę problemów, a nie tylko objawy. Za nasze alergie odpowiadają roztocza, pyłki, kurz, zanieczyszczenia powstałe wskutek działania pojazdów spalinowych, pieców itd. Tylko jak usunąć tego niewidzialnego wroga?

Nowoczesne sprzątanie domu to takie, które jest dostosowane do współczesnych problemów. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu wystarczył zwykły odkurzacz o słabej mocy, który tylko wciągał większe zabrudzenia. Dzisiaj to stanowczo za mało, dlatego powstał nowoczesny odkurzacz Roboclean, który odpowiada na nasze realne potrzeby – tu i teraz.

Roboclean należy do grupy odkurzaczy wodnych i został wyposażony w separator. Odkurzacz filtruje powietrze z niemal stuprocentową dokładnością. Wewnątrz urządzenia z dużą szybkością obraca się separator, który wtłacza kurz do wody. Kurz można usunąć z powietrza, podłogi, mebli, tapicerki, łóżek, kanap, materacy, dziecięcych zabawek, a nawet ścian – wszystko zależy od rodzaju zastosowanej końcówki. Wszelkie zanieczyszczenia, roztocza, bakterie, sadza, pył i inne drażniące drobiny zostają w wodzie, a do ponownego obiegu dostaje się powietrze oczyszczone z dokładnością wynoszącą 99,993 procent. Po użyciu odkurzacza w pierwszej kolejności zmianę poczują alergicy i osoby cierpiące na astmę. Jest to związane nie tylko z oczyszczeniem powietrza, ale również z jego ponownym najonizowaniem. Roboclean jest wyposażony w jonizator, czyli urządzenie, które „przeładowuje” jony z dodatnich na ujemne. W ten sposób otrzymujemy w mieszkaniu efekt bryzy lub świeżego lasu. Dodatnie, szkodliwe jony powstają na skutek ciągłego działania urządzeń elektrycznych, które znajdują się w naszych domach.

Nowoczesny odkurzacz to taki, który jest przyjazny środowisku. Roboclean nie wymaga stosowania dodatkowych worków, ponieważ wszystkie zanieczyszczenia pozostają w wodzie. Wodę wystarczy wylać, a zbiornik wypełnić na nowo. Drugą zaletą jest duża energooszczędność, co również nie jest bez znaczenia dla środowiska. Według przeprowadzonych testów oszczędność jest trzy razy większa w porównaniu z tradycyjnymi odkurzaczami. Moc silnika jest dostosowana do nowych przepisów unijnych, które wchodzą w życie w 2017 roku.

Więcej o systemie piorącym Roboclean dowiesz się na www.roboclean.pl