Nowy wymiar ochrony sprzętu multimedialnego

Ochrona swojego tabletu to dla każdego jeden z głównych priorytetów w codziennym postępowaniu w pracy lub domu. Urządzenia te, chociaż wydajne i cieszące oko swoim wyszukanym designem z reguły odznaczają się słabą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jeden upadek może skutecznie wyeliminować sprzęt z obiegu na długi czas serwisowania lub całkowicie go zniszczyć zmuszając użytkownika do ponownego udania się do sklepu. Istnieją jednak wyjątki, których zdolności do ochrony wewnętrznych komponentów oraz dawanie gwarancji, co do bezproblemowego działania sprzętu w każdych warunkach przemawiają do coraz szerszej liczby klientów na całym świcie. Wyjątkiem takim jest toughpad.
Panasonic zmienił świat.

Panasonic Corporation w 1996 wypuściło swój pierwszy laptop skierowany do profesjonalistów pracujących w wyjątkowo trudnych warunkach. Ich toughbooki miały na celu zapewnienie funkcjonowania sprzętu bez względu na okoliczności, chroniąc go od wszelkich możliwych czynników mogących powodować uszkodzenia. Lata później Panasonic rozszerzył swoją linię produktową o toughpady (po zadomowieniu się w codziennej rzeczywistości na dobre tabletów). Toughpad przyjmuje te same założenia co toughbook – sprzęt ma działać zawsze, nie ma znaczenia gdzie. Wysoka jakość materiałów wykorzystanych przy tworzeniu całej obudowy sprawia, że toughpad to tak naprawdę wydajny tablet w zbroi.

Pod względem osiągów sprzętowych warianty te nie różnią się od swoich analogicznych szeroko dostępnych mainstreamowych modeli. Jednak stopień skutecznej ochrony jest tutaj nieporównywalny. Jest to jeden z głównych powodów, dla których użytkownicy postanawiają zmienić swoje dotychczasowe modele na coś bardziej „profesjonalnego”. Toughpad daje każdemu większe poczucie bezpieczeństwa podczas użytkowania. Nawet jeśli tablet upadnie (i to z dużej wysokości) to nic mu się nie stanie. Różnorodne warianty dają się spokojnie modernizować pod kątem dodatkowych elementów – można do nich spokojnie podłączyć myszkę lub klawiaturę otrzymując małą, wydajną wersję laptopa. Jeśli sprzęt ma służyć jedynie do komunikacji oraz prostej rozrywki to dzięki zastosowaniu takich połączeń zbędnym jest kupowanie laptopa i niepotrzebne generowanie dodatkowych kosztów.

Poprzez swoją skuteczną ochronę toughpady pozwalają na znaczną redukcję przyszłych kosztów związanych z serwisowaniem jak i samym kupnem nowego modelu tabletu w przypadku zaistnienia nieodwracalnych zniszczeń. Toughpad zwyczajnie żyje dłużej nawet mimo intensywnego użytkowania. Jest to doskonałe narzędzie dla wszystkich klientów poszukujących idealnego połączenia funkcjonalności oraz ochrony swojego sprzętu. Toughpady znajdziesz w wielu sklepach internetowych, np.: http://www.toughelectronics.pl/pol_m_toughpad-260.html.