Płytki i mozaiki hiszpańskie – niezwykłe piękno i najwyższa jakość

Polscy producenci płytek ceramicznych oferują swoim klientom szeroką gamę interesujących modeli wysokiej jakości. Jednak jeżeli szukasz płytek, które będą jedyne w swoim rodzaju i będą spełnieniem twoich marzeń, warto poszerzyć swój zakres poszukiwań także o zagranicznych producentów.

Szczególnym powodzeniem od lat cieszą się wyjątkowe płytki hiszpańskie, w tym płytki podłogowe i płytki ścienne Venis, Vives, Grespania czy Porcelanosa, aby wymienić tylko kilka marek, ponieważ jest ich znacznie więcej. Dzisiaj wybierane są one coraz częściej. Dlaczego? Ponieważ zachwycają swoimi wyjątkowymi wzorami, a także są wysokiej jakości, dlatego potrafią spełnić oczekiwania każdego wymagającego klienta.

Klasyka i nowoczesność

W asortymencie hiszpańskich producentów znaleźć można najróżniejsze płytki o wyjątkowych wzorach, kształtach oraz kolorach. Wyszukasz wśród nich dla siebie kafelki zarówno o bardziej klasycznych, jak i nowoczesnych wzorach. Przykładowo płytki ścienne Venis to wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących nowoczesnych i nieprzeciętnych wzorów. Z kolei jeżeli szukasz płytek klasycznych, na przykład modnych obecnie fazowanych cegiełek, w takim przypadku warto sprawdzić ofertę Vives. Ta firma posiada także w ofercie oryginalne płytki o klasycznych wzorach płytek cementowych i marokańskich, nazywane są także płytkami patchwork – też bardzo modne.

W asortymencie hiszpańskich producentów znaleźć można ponadto wiele innych modeli płytek, między innymi stylizowane na kamienne oraz drewniane, a także klasyczne płytki z różnymi oryginalnymi dekorami – jest w czym przebierać!

Gdzie kupić płytki hiszpańskie?

Na szczęście, jeżeli chcesz zakupić dla siebie płytki ścienne Venis, Vives czy innych producentów z Hiszpanii, nie musisz wybierać się w daleką podróż. Dzisiaj oferuje je wiele polskich sklepów, gdzie bez problemu można zakupić je w przystępnych cenach. Do dyspozycji są również sklepy internetowe, które dostarczają płytki do klientów z całej Polski, dlatego nawet jeżeli nie masz w okolicy dystrybutora hiszpańskiej ceramiki, możesz skorzystać z takiej opcji.

Często płytki dostępne są od razu na stanie, innym razem trzeba poczekać na ich sprowadzenie – trwa to mniej więcej od 2 do 4 tygodni zależnie od marki i modelu. Warto wobec tego swoje wymarzone kafelki łazienkowe zamówić z wyprzedzeniem.

Zatem jeżeli szukasz wyjątkowych, oryginalnych i wysokiej jakości płytek, wtedy płytki ścienne Venis, Vives, Porcelanosa czy Grespania na pewno powinny znaleźć się na twojej liście marek do sprawdzenia.