Przegląd najpopularniejszych biurek kosmetycznych

Biurko kosmetyczne to jedno z najważniejszych mebli stanowiących niezbędny element wyposażenia każdego salonu piękności. Odpowiednio dobrane i dopasowane nie tylko stanowi świetny potencjał wizualny, ale również w znacznej mierze wpływa na wygodę w czasie pracy, jak i na komfort klientów w czasie wykonywanego zabiegu. Poniżej przedstawiamy przegląd najpopularniejszych biurek kosmetycznych wartych uwagi.


Biurko kosmetyczne Panda


Panda to prężnie działająca firma, konsekwentnie budująca od 1990 pozycję lidera na rynku mebli fryzjerskich, kosmetycznych oraz wellness & spa. Meble marki cenione są przede wszystkim za wysoką jakość oraz unikatowy i klasyczny design. Panda dbając o swoich klientów oferuje szeroką gamę produktów. Jedną z grup mebli kosmetycznych jakie oferuje Panda to biurka kosmetyczne do manicure.


Biurko kosmetyczne Nail Brio System


Biurko tego rodzaju to nowoczesny system, umożliwiający stworzenie idealnego miejsca do stylizacji paznokci. Nail Brio można wykorzystać jako pojedyncze lub wielomodułowe stanowiska do pielęgnacji paznokci w zależności od potrzeb gabinetu. Biurko kosmetyczne tego typu może składać się zatem z dwóch szafek z szufladami lub jednej i chromowanych nóg. Ponadto, mogą się one również odpowiednio łączyć z blatami w indywidualny sposób.


Biurko wykonane jest z błyszczących laminowanych na biało frontów z kolorową lamówką, łatwe w czyszczeniu i odporne na zabrudzenia. Szafki wyposażone są w trzy szuflady, które charakteryzują się systemem cichego zamykania. Zamocowane kółka jezdne ułatwiają przestawianie całej konstrukcji. Całość mebla stanowi idealną kompozycję dla tych, którzy w swoim gabinecie kosmetycznym cenią sobie przede wszystkim elegancję w wyglądzie i funkcjonalność w użytkowaniu.


Biurko kosmetyczne Nail Zone


Mebel tego rodzaju cechuje się przede wszystkim utrzymaniem odpowiedniej ergonomii w czasie pracy, a także zapewnia komfort w trakcie wykonywania zabiegu. Biurko kosmetyczne składa się ze specjalnie zaprojektowanego, profilowanego blatu, osadzonego na dwóch chromowanych nogach i doposażonego w dwie chowane pod blat półeczki na akcesoria. Ergonomia i estetyka, a także prostota i klasyka w wyglądzie zapewnią długie użytkowanie w salonie piękności. Biurko posiada możliwość zamontowania specjalnej lampy, jak i podłokietnika, ułatwiającego wykonywanie manicure. Dodatkowo, istnieje również możliwość zamontowania pochłaniacza pyłu, który znacznie poprawia komfort pracy. Biurko kosmetyczne zapewnia wygodę w czasie zabiegu, co przekłada się również na precyzję jego wykonywania.


Artykuł powstał we współpracy z https://www.lapio.pl/pol_m_Meble-kosmetyczne_Biurka-kosmetyczne-462.html