Reklamy ze stryroduru – efektowne i praktyczne

W aranżacji wnętrz firmowych coraz częściej wykorzystuje się litery ze styroduru. To praktyczny materiał, który bardzo dobrze sprawdza się zarówno jako ozdoba hallu, jak i jako dekoracja na zewnątrz budynku.

 

Styrodur charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Ani wilgoć ani długotrwała ekspozycja na działanie promieni słonecznych nie są w stanie mu zaszkodzić. Właśnie dzięki temu wykonane ze styroduru reklamy zewnętrzne tak dobrze sprawdzają się w praktyce.

 

Kolejna cecha charakterystyczna styroduru to podatność na zabarwianie i obróbkę. Daje to niemal nieograniczone możliwości wykorzystywania go przy wytwarzaniu napisów w różnych kolorach i kształtach. Wykonanie reklamy idealnie dopasowanej pod względem kolorystycznym do wnętrza nie stanowi już najmniejszych trudności.

 

Styrodur jest przy tym stosunkowo lekki. Przekłada się to na łatwość transportu i montażu, ale także możliwość wykorzystywania go w różnych stylizacjach. Napisy ze styroduru równie dobrze mogą być mocowane w pozycji stojącej na dachach budynków, jak i być instalowane na elawacjach budynków czy ścianach wewnętrznych. Dzięki wszystkim tym cechom jego popularność rośnie z dnia na dzień.