Rozkładane ławostoły – hit do małych mieszkań.

Urządzasz małe mieszkanie i szukasz funkcjonalnych mebli? Planując miejsce do spożywania posiłków rozważasz czy wstawić stół, który zajmie dużo miejsca, czy ławę przy której niezbyt komfortowo zasiądziesz do obiadu? Nie wybieraj. Kup dwa w jednym – ławostół.

Ławostoły rozkładane przeżywają swój renesans i robią sporą furorę w kawalerkach oraz mieszkaniach o małym metrażu. Złożony ławostół zajmuje niewiele miejsca i pełni funkcję ławy, a po rozłożeniu pozwala wygodnie usadzić przy stole biesiadników. Spełnia określoną funkcję w zależności pod potrzeb mieszkańców. Sprawdzi się świetnie, kiedy stołu potrzebujesz raz na jakiś czas np. gdy zapraszasz znajomych lub ktoś z rodziny wpadnie na kilka dni.

Na rynku jest dostępnych wiele modeli ławostołów rozkładanych. Różne wielkości i rodzaje wykończeń sprawiają, że bez problemu dobierzesz mebel pasujący do zamysłu całego wnętrza. Możesz wybierać w modnych kolorach, strukturach i okleinach.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze ławostołu rozkładanego?

Decydując się na zakup ławostołu dobierz odpowiedniej wysokości krzesła i sprawdź czy zapewnią wystarczający komfort osobom siedzącym przy stole. Zwróć na to szczególną uwagę, jeśli wybrany przez Ciebie ławostół jest dodatkowo wyposażony w półkę.

Ławostół powinien być także solidny i dobrze wykończony. Zdecyduj też czy wykończenie ma być w połysku czy macie. To zależy od stylu w jakim urządzasz wnętrze i od Twoich preferencji. Pamiętaj też, że warto zainwestować w jakość ławostołu. Wysoka jakość mebla pozwoli Ci cieszyć się nim przez wiele lat.