Sekusept Aktiv – czystość gwarantowana

Każdy gabinet medyczny, stomatologiczny, czy kosmetyczny musi być zadbany. To niezbędny warunek. Szczególnie istotną kwestią jest czystość narzędzi, które wykorzystuje się przy różnych zabiegach. Aby zapewnić pacjentom optymalne warunki, należy więc wybrać odpowiedni środek do dezynfekcji, który nie ma prawa zawieść naszych oczekiwań. Najlepszym rozwiązaniem okazuje się tu Sekusept Aktiv.

Dlaczego właśnie Sekusept Aktiv?

Środek ten nadaje się do manualnego mycia oraz dezynfekcji termostabilnych i termolabilnych narzędzi medycznych, wliczając w to giętkie endoskopy. Polecany jest do przygotowywania endoskopów w myjniach półautomatycznych z cyrkulacją preparatu myjącego. Ponadto, Sekusept Aktiv doskonale sprawdza się przy manualnym myciu wstępnym endoskopów przed obróbką w myjni-dezynfektorze. Co więcej, preparat został szczegółowo przetestowany i jest zgodny z wytycznymi DGHM, czyli Niemieckiego Towarzystwa Higieny i Mikrobiologii. Umieszczono go nawet na liście VAH (Stowarzyszenia Higieny Stosowanej).

Sekusept Aktiv ma wiele zalet. Przede wszystkim, jest on skuteczny, bezpieczny oraz ekonomiczny. Posiada krótki czas działania, co zapewnia wysoce aktywna receptura i niskie stężenie użytkowe. Można go stosować także w myjkach ultradźwiękowych. Cechuje go wysoka tolerancja materiałowa i całkowicie rozpuszczalny granulat, który się nie pieni. Nie wywołuje interakcji z innymi substancjami aktywnymi. Zyskał sobie pozytywna opinię OLYMPUS OPTICAL Co. Ltd. Do preparatu dołączono specjalne paski do kontroli jego aktywności. Sekusept Aktiv znacznie przewyższa swoją efektywnością inne dostępne na rynku opcje. Więcej szczegółowych informacji o preparacie znajdziesz na stronie internetowej firmy Solomedica, która specjalizuje się w sprzedaży materiałów i produktów medycznych.

Zalety

Oto kilka najważniejszych plusów, jakimi odznacza się ten wysokiej jakości produkt:

 • Możliwość kontrolowania bezpieczeństwa użytkowania np. w myjce ultradźwiękowej.
 • Przeznaczony do wszystkich narzędzi, także tych o wąskim świetle kanałów.
 • Nadaje się do przygotowywania sprzętu endoskopowego w myjniach półautomatycznych.
 • Ma szerokie zastosowanie: czyści całe instrumentarium medyczne, endoskopy miękkie i materiały krytyczne (np. silikon).
 • Ma silne właściwości myjące, sprawdzające się nawet przy ciężkich do usunięcia zabrudzeniach.
 • Dociera do miejsc trudnych do umycia.
 • Ma najlepsze z możliwych zabezpieczenie użytkownika.
 • Likwiduje różnego rodzaju wirusy chorobotwórcze, co potwierdzają specjalistyczne testy.
 • Standardowe opakowanie, które zawiera 1,5 kg preparatu starcza na długi czas.
 • Brak konieczności aktywatora, ponieważ środek zawiera go w sobie.
 • Już nawet niskie stężenie użytkowe skutecznie dezynfekuje dany przedmiot.

Wszystkie wymienione właściwości preparatu sprawiają, że jest on po prostu bezkonkurencyjny. Świetnie spełnia swoje zadanie. To niezastąpiony środek do dezynfekcji, który ma rozsądną cenę. Warto wypróbować go w swoim gabinecie po to, aby przekonać się, że nie potrzebujemy korzystać z innego preparatu. Sekusept Aktiv to gwarancja nieskazitelnej czystości w każdych warunkach.