Serwis kserokopiarek – czy wiesz już wszystko?

Nasza firma – WDB, czyli Wszystko dla Biura – oprócz prowadzenia sklepu, oferującego sprzęt IT, RTV, biurowy, telefony, oczyszczacze powietrza czy kserokopiarki, wynajmowania urządzeń oraz niszczenia dokumentów, poleca Państwu skorzystanie z usług serwisu projektorów, drukarek oraz kserokopiarek i innych biurowych urządzeń wielofunkcyjnych.

Nie wyobrażamy sobie współczesnej firmy bez zaplecza biurowego, a biura bez kserokopiarki. Niestety, jak wszystko inne, tak i one ulegają awariom, wymagają przeglądów, regeneracji lub wymiany zużytych elementów, kończy się w nich toner, czyli po prostu ich posiadanie wiąże się z korzystaniem z usług profesjonalnej usługi firmy serwisującej.  Gdy zajdzie taka potrzeba, jeżeli tylko macie Państwo swoją firmę we Wrocławiu lub okolicach, pojawimy się my. Mamy doświadczenie, jesteśmy profesjonalni, niezawodni i rzetelni. Mało tego – udzielamy gwarancji w zakresie wykonanych napraw.

Co zapewnia serwis ksero? 

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę w zakresie serwisowania kserokopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Pozostajemy do Państwa dyspozycji nie tylko sporadycznie, w przypadku jednorazowej usługi, ale przede wszystkim zachęcamy do stałej współpracy. Firma znająca Wasze kserokopiarki od dawna, dokona ich naprawy sprawniej. W ramach umowy z naszym serwisem ksero możecie dokonać kompleksowego przeglądu i weryfikacji stanu posiadanych urządzeń, uniknąć nadmiernych kosztów poprzez zlecenie regeneracji części, mieć pewność, że każdorazowo, gdy zajdzie potrzeba, szybko i sprawnie dokonamy niezbędnych napraw. Dysponujemy większością podzespołów, unikacie więc Państwo długotrwałego oczekiwania na ich sprowadzenie i zamontowanie, a banałem będzie stwierdzenie, że Wasz czas to pieniądz. Pomagamy go zaoszczędzić. Dokonamy diagnostyki, naprawy i damy na nią gwarancję. Jesteśmy elastyczni, każdorazowo możemy dopasować się do Państwa możliwości i potrzeb, bo w wizji naszego serwisu kserokopiarek dominującą rolę odgrywa właśnie zadowolony i mający do nas zaufanie Klient. Nasze działania zapewniają:

  • możliwość doradztwa technicznego – pomocy w wyborze sprzętu biurowego
  • przegląd techniczny kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych
  • konserwację urządzeń – przeglądy konserwacyjne w zależności od marki poleca się wykonywać co 15 – 20 tysięcy wykonanych kopii lub co trzy miesiące
  • umowy serwisowe
  • szybkie reagowanie na zgłoszenie awarii
  • terminowe i szybkie naprawy
  • dostarczenie materiałów eksploatacyjnych – możliwość zastosowania zarówno materiałów oryginalnych, jak i zamienników
  • pisemną gwarancję na wykonane usługi.

Wszystko dla Biura i serwis kserokopiarek Wrocław są dla Państwa doskonałym rozwiązaniem, którego wybór gwarantuje też bardzo konkretne korzyści w postaci obniżenia kosztów eksploatacji posiadanych urządzeń, stałej i wysokiej jakości wykonywanych przez nie kopii, pełnej gwarancji na zlecone usługi, jakości i profesjonalizmu ich wykonania, a co najważniejsze – spokojnego funkcjonowania Państwa biura.