Siedziba firmy – zadbaj o to, by się wyróżniać

Wielu właścicieli firm nie wykorzystuje w pełni możliwości, jakie zapewnia im posiadanie siedziby w atrakcyjnym punkcie miasta. Liczą na to, że klienci sami do nich trafią, zachęceni reklamą. Tymczasem okazuje się, że wielu klientów podejmuje decyzje o skorzystaniu z usług firmy spontanicznie. Warto więc zadbać o to, by to właśnie nasza firma została przez nich wybrana. W jaki sposób?

 

Przede wszystkim należy postarać się o to, by siedziba naszej firmy wyróżniała się na tle szarych budynków, które je otaczają. Aby osiągnąć taki efekt, nie trzeba wcale malować budynku krzykliwą farbą. Budynek może przecież wyróżniać się także elegancją, czy nietypowymi zdobieniami. Ważne, by przyciągał wzrok.

 

Należy zadbać też o duży napis, który pozwoli klientom już na pierwszy rzut oka zorientować się, z jaką firmą mają do czynienia. Napis powinien być wykonany z trwałego materiału, odpornego na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, na które niewątpliwie będzie narażony. Dodatkowo można wykorzystać tzw. potykacze, czyli reklamy ustawiane na chodnikach.

 

Najważniejsze, by siedziba naszej firmy przyciągała wzrok. Jeśli utonie w tłumie podobnych lokali, nawet najlepsza lokalizacja nie przyniesie nam pożytku.