Strefapomp.pl- pompy dla przemysłu i budownictwa

Wybór odpowiednich pomp może wspomóc działalność każdej firmy. Pompy, które można zakupić przez serwis strefapomp.pl wyróżniają się wysoką jakością wykonania, niską awaryjnością i małymi kosztami eksploatacji.

Właściciel strony internetowej strefapomp.pl, firma „KLAUDIA” z Ustronia, działa na polskim rynku od 1989 roku. Pierwotnie wytwarzała ona wyłącznie instalacje igłofiltrowe oraz zajmowała się dystrybucją pomp przeznaczonych głównie na potrzeby budowlane. W odpowiedzi na zmieniający się rynek, od 2008 roku, oferta przedsiębiorstwa została wzbogacona zarówno o pompy przemysłowe uznanych na świecie marek, jak i o pompy projektowane przez firmę „KLAUDIA” na specjalne zamówienie klienta.
Strefapomp.pl oferuje rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu, m.in: papiernictwa, farmaceutyki, kosmetyki, produkcji żywności, rolnictwa czy dla oczyszczalni ścieków. Sprzedawane pompy charakteryzują się także wysokim współczynnikiem LCC, co pozwala na niskie koszty użytkowania zespołu pompowego. Wszystkie artykuły obejmowane są 12-miesięczną gwarancją.

Przedsiębiorstwo „KLAUDIA”, mimo iż ma swoją siedzibę na Śląsku, prowadzi sprzedaż na terenie całego kraju. Dzięki współpracy z wieloma firmami logistycznymi i wykonawczymi, oferowane urządzenia są bezproblemowo dostarczane i montowane u klienta. W ofercie firmy można znaleźć pompy: wirowe (do wody czystej, odwodnieniowe, zatapialne, ściekowe, szlamowe), wyporowe (zębate, śrubowe, krzywkowe, z elastycznym wirnikiem), agregaty pompowe z silnikiem elektrycznym lub spalinowym oraz pompy o napędzie pneumatycznym i hydraulicznym. Ponadto, firma umożliwia wypożyczenie pompy w celu jej przetestowania. Klient nie musi więc od razu decydować się na zakup urządzenia, może najpierw sprawdzić, które będzie najlepszą odpowiedzią na jego potrzeby.

Strefapomp.pl stawia na wysoką jakość usług, dlatego zapewnia fachowe doradztwo i wsparcie techniczne również po sprzedaży. Zapewnia szeroki dostęp do części zamiennych oraz serwisu pomp. Bez względu, czy klient potrzebuje pompy na potrzeby budowlane, czy na potrzeby przemysłowe, firma „KLAUDIA” na pewno znajdzie rozwiązanie, które będzie dla niego zadowalające.