Sypialnia w kolorze wenge

Egzotyczne drewno coraz częściej odgrywa istotną rolę we współczesnej aranżacji wnętrz. Charakterystyczny ciemny kolor wenge z pewnością jest dobrze znany wszystkim, którzy są na czasie z najnowszymi trendami. Jeśli zastanawiasz się, jak urządzić swoją sypialnię, warto wziąć pod uwagę możliwość wykorzystania w niej mebli wykonanych właśnie z wenge.

Piękna sypialnia w efektownym kolorze

Meble wenge znajdziemy obecnie w ofercie większości firm meblarskich, nie powinieneś więc mieć większych trudności ze znalezieniem kompletu, który przypadnie Ci do gustu. Jako że venge to dość ciemny kolor, dobrze jest połączyć go z jaśniejszymi ścianami i dodatkami, tak by optycznie nie pomniejszać wnętrza.

łóżkoWiększość mebli w kolorze venge utrzymana jest w prostym, minimalistycznym stylu. Świetnie sprawdzają się przede wszystkim we wnętrzach utrzymanych w stylu nowoczesnym, w połączeniu z oszczędnymi, starannie dobranymi dodatkami.

Absolutne minimum wyposażenia sypialni to duże łóżko i stolik nocny. Jeśli Twoja sypialnia jest nieco większa, możesz zdecydować się także na komodę lub szafę. Postaraj się kupować wszystkie meble u jednego producenta, tak by uniknąć problemów z doborem odpowiednich odcieni.