Wilanów to chyba najpiękniejsza dzielnica Warszawy

Wilanów to chyba najpiękniejsza dzielnica Warszawy. Jest znany nie tylko z Pałacu oraz Ogrodu – jest to też dzielnica, która po prostu jest piękna i zapewnia bardzo wysoki komfort życia swoim mieszkańcom.

Najpiękniejsza dzielnica stolicy

Dzielnica jest wyjątkowo spokojna, wręcz sielankowa. Czasem można zapomnieć, że znajdujemy się przecież w granicach wielkiej Warszawy! Jednak dojazd do centrum jest niezwykle prosty i szybki i nie powinien zająć nam w normalnych warunkach więcej, niż dwadzieścia minut. Ale Wilanów daje nam też bardzo dobrą infrastrukturę miejską – mamy w pobliżu dobre szkoły i przedszkola, baseny, siłownie i parki. W pobliżu jest też Las Kabacki i nawet pole golfowe! Cała dzielnica jest pełna drzew i innej zieleni, więc powietrze jest tu znacznie bardziej czyste, niż w innych rejonach stolicy.

Jaki dom wybrać

Dlatego domy na sprzedaż Wilanów dojść szybko znajdują nabywców, mimo że przecież ich ceny zazwyczaj nie należą do najniższych. Zapewniają jednak komfort i prestiż mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji. Domy są zaprojektowane w nowoczesny i elegancki sposób, ale są jednocześnie dość dyskretne. To właśnie takie nieruchomości najbardziej cenią sobie mieszkańcy tej prestiżowej dzielnicy. Jeśli chodzi o sam wystrój, to oczywiście każdy może wykończyć swój dom tak, jak mu to najlepiej odpowiada. W tej chwili na Wilanowie najnowocześniejszy jest minimalistyczny styl, pełen wyszukanej elegancji. Ale są też domy, wykończone w stylu staropolskim – w końcu sąsiedztwo pałacu, wzniesionego dla Jana III Sobieskiego zobowiązuje!

Domy na Wilanowie są oczywiście dostępne w różnych wielkościach. I rozmiar działki jest również do wyboru, ale warto pamiętać, że miesiącach wiosennych czy letnich, ogródek będzie mógł być świetnym miejscem na spędzenie wolnego wieczoru lub weekendu. Warto więc o tym pamiętać, wybierając nasz dom.

Co zyskujemy?

Kupując dom na Wilanowie zyskujemy znacznie więcej, niż tylko miejsce do zamieszkania. Zyskujemy przede wszystkim komfort życia w ciekawej, zadbanej i zielonej dzielnicy. Wilanów to też komfort, spokój i najbardziej prestiżowy adres, jaki można mieć w stolicy. Ale to też świetne szkoły i przedszkola, więc na pewno taka inwestycja zwróci się, jeśli chodzi o przyszłość naszych dzieci. Ale może się zwrócić także nam, i to w sensie ściśle materialnym. Wilanów ciągle się rozwija, więc i ceny nieruchomości ciągle tam rosną. Zatem teraz jest to ciągle świetna inwestycja. Nie wspominając oczywiście już o tym, że sam fakt mieszkania w królewskiej dzielnicy jest wart każdej ceny…