Wybieramy auto dostawcze dla małej firmy

Prowadząc działalność handlową czy usługową potrzebujemy auta praktycznego i wielofunkcyjnego – najlepiej takiego, które sprawdzi się zarówno podczas transportu towaru, jak i przewozu osób. Idealnym rozwiązaniem wydają się wersje osobowych modeli z homologacją ciężarową.

Wielu przedsiębiorców planujących zakup auta dostawczego do 3,5 t., zwraca uwagę na bezawaryjność i oszczędność. To podstawa, jednak wybór dostawczej wersji popularnej osobówki gwarantuje również komfort prowadzenia, ciekawy design i dodatkowe wyposażenie. Wszystkie te cechy łączą modele Dacii: http://dacia.jaszpol.pl/samochody-nowe/samochody-nowe.html – z których szczególnie warto wspomnieć Duster Van i Dokker Van.

Wszystkie auta Dacii są solidne, co potwierdza trzyletnia gwarancja producenta, praktycznie niezawodne i oczywiście ekonomiczne – zarówno pod kątem ceny jak i kosztów eksploatacji. Nowoczesne silniki Dacii pozwalają na ograniczenie emisji CO2 i znaczne obniżenie spalania (nawet do 4,5l/100 km w przypadku dCi75 i dCi90 montowanych w Dokkerze Van). Modele dostawcze kuszą dodatkowo możliwością odpisu 100% podatku VAT i korzystnymi warunkami finansowania.

Duster Van to dostawcza wersja bestsellera Dacii. Osobówkę docenili kierowcy na całym świecie – była testowana na piaskach Sahary, więc nie straszne jej polskie drogi. Wersja dostawcza to opcja dla tych, którzy muszą dowieźć towar do trudno dostępnych miejsc, poza utwardzonymi szosami. Wysoki prześwit, napęd na cztery koła i wytrzymałe zawieszenie czynią z Dustera pogromcę błotnistych czy piaszczystych dróg. Z kolei na autostradach i w miastach przeniesienie napędu na przednie koła pozwala na ograniczenie spalania i bardziej dynamiczną jazdę. Mimo kompaktowej konstrukcji auto jest wygodne i pojemne (do 547 kg), a do tego dostępne w kilku wersjach wyposażenia.

Dokker Van jest doceniany przede wszystkim ze względu na ładowność – posiada liczne, praktycznie rozmieszczone schowki, a po wyjęciu fotela pasażera umożliwia przewóz towaru o długości nawet 3,11 m. Załadunek ułatwiają dwuskrzydłowe drzwi tylne i najszersze w swojej kategorii drzwi boczne, a także niski próg. Wersja z dodatkowym wyposażeniem obejmuje boczne uchwyty do mocowania ładunku, a także elektrycznie sterowane lusterka i szyby czy radar cofania – szczególnie przydatny podczas manewrów na placu budowy.

Solidne i ekonomiczne auta dostawcze to idealne rozwiązanie dla właścicieli małych i średnich firm. Pojemne i niedrogie, a do tego komfortowe niczym osobówka – Duster Van i Dokker Van świetnie sprawdzą się zarówno w ruchu miejskim, jak i w terenie.