Wybieramy ławę do salonu.

Urządzanie wnętrz to jedno z tych zajęć, gdzie przy odrobinie wyobraźni można osiągnąć spektakularne efekty. Odpowiedni kolor, ciekawa tapeta, kreatywne wykorzystanie przestrzeni sprawia, że możemy powiększyć pomieszczenie, pomniejszyć je, ożywić albo nadać mu żądanego charakteru. To samo dotyczy doboru mebli. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek jak sprawić by zakupiona ława do salonu była jego prawdziwą ozdobą.

We wnętrzach ultra nowoczesnych sprawdzi się designerski projekt, ciekawy kształt lub nietypowy materiał z jakiego będzie wykonana ława, jeśli pozwala Ci na to budżet możesz zamówić mebel zaprojektowany specjalnie do danego wnętrza lub wybrać model od znanego projektanta.

W salonach z duszą, gdzie króluje styl vintage wpasują się ławy wyszukane w sklepach ze starociami, znalezione gdzieś u babci na strychu, meble które pamiętają dawne czasy. Taka odrestaurowana ława może być prawdziwą perłą w salonie, a jeśli zajmiesz się tym osobiście taki mebel da Ci dużo radości.

Jeśli zdecydujesz się na bardzo modny w ostatnim czasie styl skandynawski, wybierz minimalistyczne ale komfortowe rozwiązania. Ława do salonu w jasnej okleinie sprawdzi się znakomicie. Tutaj doskonale sprawdzi się biel alpejska, sosna norweska jasna, czy dąb mleczny. Drewniane motywy i jasne kolory idealnie wpisują się w ten styl.

We wnętrzach glamour, gdzie wszystko musi błyszczeć i przykuwać uwagę ława z połyskiem lub szklanym blatem to strzał w dziesiątkę. Możesz też wybrać stół z tworzywa sztucznego o ciekawym kształcie.

Bez względu na to jaki styl wybierzesz pamiętaj, żeby pasował do Ciebie i że ważne jest aby dobrze się czuć w takim wnętrzu.