Wynajem biur – analiza rynku w Krakowie

Duże miasta są nie tylko głównymi ośrodkami życia społecznego, kulturowego czy naukowego, ale przede wszystkim gospodarczego. Są to najlepsze ośrodki dla siedzib różnych firm, które liczą się na rynku, jednak liczba powierzchni biurowych do wynajęcia jest ograniczona. Lokal jest świetną wizytówką dla firmy, dlatego jego wybór jest bardzo ważny. Co wziąć pod uwagę przy jego wyborze? Jakie są najlepsze lokale biurowe do wynajęcia w Krakowie?

Idealny lokal biurowy dla firmy

Lokal biurowy powinien być świetnie dopasowany do potrzeb właściciela i pracowników oraz profilu działalności gospodarczej. Przeglądając więc oferty wynajmu w Krakowie dobrze jest zastanowić się nad tym, ile pomieszczeń i jakiej wielkości powinno posiadać biuro, czy potrzebny będzie hol z miejscem na recepcję, dodatkowe pokoje socjalne i konferencyjne. Ważne jest też określenie, ile miejsc parkingowych dla pracowników i klientów będzie potrzebowała firma.

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z wieloma obowiązkami i zadaniami do wykonania, nie warto więc przysparzać sobie problemów. Aby firma mogła spokojnie i efektywnie działać, musi mieć dobrze dobrany lokal biurowy. Przeglądając więc dostępne biura do wynajęcia w Krakowie, warto dopytać o szczegóły umowy i sprawdzić stan techniczny budynku. Zadbanie o te szczegóły zagwarantuje spokój działalności firmy.

Wynajem biur w Krakowie – okolica

Dla sukcesu firmy ważny jest nie tylko sam lokal biurowy, ale także jego lokalizacja. Przeglądając ogłoszenia i oferty wynajmu warto zwrócić na nią szczególną uwagę, a nawet przejść się po okolicy. To przecież właśnie najpierw z nią zetkną się współpracownicy i klienci. Co prawda Kraków posiada świetnie rozwiniętą komunikację miejską, jednak lokalizacja bliżej centrum zwiększa prestiż firmy. Ułatwia też sprawne, szybkie i komfortowe dotarcie na miejsce pracownikom, współpracownikom i klientom.

Przeglądając biura do wynajęcia w Krakowie warto zwrócić też uwagę na to, czy w pobliżu lokalu lub na jego terenie znajduje się park czy ogród oraz kawiarnie, lunch bary i restauracje. Jest to ważne nie tylko ze względu na większy prestiż dla firmy, ale także ze względu na ułatwienie dla pracowników czy służbowych spotkań.

Najlepsze lokale biurowe do wynajęcia w Krakowie!

Firma Herbewo oferuje powierzchnie biurowe w Krakowie o różnej wielkości, w których mieszczą się biura firm polskich i zagranicznych, zarówno korporacji, jak i start-upów.

Budynek na Alei Słowackiego posiada klasyczną elewację, która dodaje mu elegancji. W środku znajdują się nowoczesne powierzchnie biurowe. Na dachu zaprojektowano i urządzono unikatowe, trzypoziomowe, zielone tarasy (ponad 400 m2), ozdobione kompozycjami roślin trwałych i sezonowych.

Kamienica przy ul. Basztowej 3 szczyci się niepowtarzalnymi powierzchniami biurowymi z wysokimi sufitami i zabytkowymi piecami kaflowymi inspirują do kreatywnej pracy. Widok na zieleń Plant i dachy pobliskich kamienic od strony podwórka sprzyja relaksowi.

Więcej budynków dostępnych jest na stronie internetowej firmy Herbewo.