Wytłaczanki na jajka i hurtownia opakowań jako miejsce zaopatrzenie biznesu

Zaopatrzenie własnej działalności gospodarczej w odpowiednie opakowania na produkty jest dzisiaj rzeczą konieczną, bez której trudno wyobrazić sobie zaopatrzenie biznesu. Ilości i różnorodność sprzedawanych towarów są dziś tak duże, że niemal niemożliwe jest jednoczesne wytwarzanie w firmach opakowań, które wystarczą do tego, co jest właściwym produktem handlowym marki.

Hurtownia jako rozwiązanie – sposób na szybkie zakupy opakowań

Hurtownia jest najszybszą i zarazem najprostszą drogą do wyposażenia firmy w potrzebne jej na bieżąco opakowania. Hurtownia opakowań Paklo jest w tej dziedzinie jednym z najbardziej cenionych dostawców, dbających po pierwsze o wysoką jakość tworzonych przez siebie produktów, po drugie, o ich szybkie dostarczanie do klientów firmowych i po trzecie, posiadająca w ofercie dużą bazę ekoproduktów – dziś w niektórych branżach, jak np. gastronomia, wręcz niezbędnych.

Oferta Paklo obejmuje m.in.:

  • Szeroki wybór opakowań z materiałów ekologicznych m.in: boksy na dania typu eat&go, miseczki drewniane i bambusowe, kubki na kawę, składane kartoniki na hamburgery i inne fast foody, opakowania na frytki, papierowe kobiałki na owoce, kartony do wrapów i wiele innych
  • Styropianowe, porządnie wykonane wytłaczanki na jajka, dostępne w rozmiarach uniwersalnych
  • Papiery pakowe
  • Reklamówki foliowe i torby papierowe
  • Dyspensery do folii, folie pęcherzykowe, folie typu strech i gorący stół
  • Taśmy pakowe i naprawcze
  • Woreczki na mrożonki, próżniowe, strunowe, śniadaniowe ale i np. worki raszlowe

Firma stanowi kompleksowe centrum hurtowego zaopatrzenia biznesu, dlatego można w niej również nabyć produkty i akcesoria AGD (deski do krojenia, naczynia szklane, czepki, fartuchy itd), artykuły biurowe (piśmienne, etykietowe, kasetowe, kopertowe i druki), chemiczne (pochłaniacze wilgoci, akcesoria do dezynfekcji, środki na owady), higieniczne (dozowniki i podajniki, produkty higieny hotelowej, ręczniki) oraz ozdoby i dekoracje.

Dodatkową korzyścią oferowaną przez hurtownię Paklo są specjalne, niższe ceny dla tych klientów, którzy opakowania zamawiają we większych, hurtowych ilościach. To dla liczącego koszty przedsiębiorcy dobra okazja do jeszcze bardziej ekonomicznych zakupów.