Zegar ścienny w firmie

Jesteś właścicielem firmy, chcesz, żeby Twoje biuro wyglądało profesjonalnie i nie odstraszało klientów, ale zupełnie nie wiesz jak ugryźć temat wystroju wnętrz biurowych i firmowych? Nie martw się, wystarczy, że postawisz na proste rozwiązania, które nie tylko będą świetnym dodatkiem do wnętrza, ale będą też pełnić funkcje praktyczne. Na przykład taki zegar ścienny jest świetną opcją dla wszystkich tych, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania, minimalizm i funkcjonalność wszystkiego, co ich otacza. Pewnie zapytasz, po co Ci właściwie w biurze zegar ścienny? Przecież korzystasz z zegarka ręcznego, z zegarka w telefonie i co raz spoglądasz na zegarek w komputerze. Ale czy pomyślałeś o swoich gościach i klientach? Ich czas też jest cenny i też się liczy, dlatego też obecność zegara jest tak bardzo ważna.

Rytm pracy

Po pierwsze, zegar odmierza godziny do końca pracy. To ważne dla Twoich pracowników, którzy nie muszą rozpraszać się szukaniem zegarka, ale od razu kierują wzrok na zegar na ścianie. Po drugie, Twoi klienci też mają świadomość czasu, kiedy wchodzą do Twojego biura i wiedzą, ile czasu poświęcili na załatwienie swojej pracy i przy okazji, ile czasu Ty im poświęciłeś. Po trzecie, zegar to swoista ozdoba. Warto dobrać zegar do charakteru firmy i wystroju wnętrz firmowych i biurowych, tak by idealnie współgrał zresztą przestrzeni.

Zegar jako doskonały prezent firmowy

Czy zegar może brać udział w kampanii reklamowej Twojej firmy? Ależ oczywiście, że tak! Zegar ścienny może być świetnym prezentem i jednocześnie reklamą dla Twoich klientów. Wystarczy tylko, że zamówisz odpowiednią ilość zegarów ściennych z logo Twojej firmy i na różne okazje będziesz je rozdawał klientom. Taki firmowy zegar ścienny może mieć tło z Twoim logo, albo wskazówki z nazwą firmy. Dobrze jest pomyśleć o jakimś niestandardowym rozwiązaniu, które sprawi, że klienci będą Cię pamiętać i chętnie do Ciebie wrócą. A gdzie powiesić taki zegar ścienny? Najważniejsze, żeby wisiał w miejscu widocznym dla wszystkich. Może to być ściana, na której są drzwi z wejściem do biura. Zazwyczaj właśnie w tę stronę skierowane są biurka pracowników, by mogli oni kontrolować swoje godziny pracy. Dobrym pomysłem jest też wyeksponowanie zegara ściennego z logo firmy na jednej z głównych ścian przy wejściu, by był on widoczny dla wchodzącego do biura klienta czy interesanta. Ale to przede wszystkim od Ciebie zależy, gdzie powiesisz zegar ścienny w Twojej firmie, by był praktycznym gadżetem, estetyczną ozdobą czy też reklamą firmy. Dobrze jednak, żeby nie wieszać zegara, który swoim tykanie będzie rozpraszał pracowników i interesantów.