ZWCAD 2022 – najnowsza wersja programu do projektowania

Już teraz użytkownicy poszukujący dobrego programu do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD), mogą pobrać najnowszą wersję jego znakomitej alternatywy w postaci ZWCAD 2022. Przez okrągłe trzydzieści dni system można testować w pełnej jego funkcjonalności, ciesząc się nowymi możliwościami i jeszcze większą ilością obsługiwanych plików!

Co nowego wnosi ZWCAD 2022?

Zaktualizowana wersja to przede wszystkim możliwość obsługi takich pików jak DWG oraz DXF – także w najnowszej postaci tego ostatniego. Licencja komercyjna jest tutaj bezterminowa, z opcją całkowicie dobrowolnych aktualizacji. Całość można z powodzeniem pobrać zarówno na Win 32bit, jak i 64bit. Posiadacze wcześniejszej wersji oprogramowania mogą zaktualizować je do najnowszej formy z aż 20% zniżką.

Co ważne, 30 dniowa wersja testowa, która można pobrać na stronie www.zwcad.pl nie musi być usuwana po upłynięciu tego okresu. Program będzie działał dalej, ale zamieni się w przeglądarkę plików, na której będzie można tworzyć i zapisywać mniejsze pliki. Dobra opcja dla początkujących, którzy nie mają jeszcze mocno rozbudowanych wymagań.

  • Elastyczne licencjonowanie przy wyborze systemu na ponad pięć stanowisk
  • Możliwość prostego przenoszenia licencji między poszczególnymi stanowiskami
  • Kompatybilność z pozostałymi programami CAD co do formatu DWG i DXF
  • Wersje branżowe ZWCAD Architecture i ZWCAD Mechanical – obie dostępne
  • Klasyczny interfejs wspomagający intuicyjną obsługę programu
  • Dostępne kilkanaście wersji językowych, w tym polska, niemiecka i angielska.
  • Istnieje opcja zainstalowania dowolnego języka w ramach jednej licencji

Po zakupie programu można również skorzystać z praktycznego szkolenia „Podstawy obsługi ZWCAD”, które ułatwi nowym użytkownikom poruszanie się po systemie, sprawiając, że zrozumienie jego możliwość i umiejętność ich wykorzystania będą jeszcze szybsze i prostsze.

Oprogramowanie dostępne jest w dwóch wersjach, różniących się pewnych cechami i funkcjonalnościami. ZWCAD Standard 2022 – podstawowa i ZWCAD 2022 Professional – rozszerzona. W standardzie nie jest dostępna jedynie funkcja tworzenia i edytowania brył oraz obsługa nakładek branżowych (jak np. CADprofi, ZWGeo czy ZWTraffic), które już w pełnym zakresie możliwości posiada wersja Professional.

Do każdego wykupionego programu sprzedawca dostarcza certyfikat jego legalności i komercyjnego wykorzystania. Cały system został stworzony w pełni transparentnie, z poszanowaniem własności intelektualnej i wszystkich patentów firm zewnętrznych.