Reklama na siedzibie firmy

Siedziba firmy jest jedną z jej najważniejszych wizytówek. Warto zadbać, by rzucała się w oczy i przyciągała wzrok przechodniów. Być może w ten sposób dotrzemy do szerszej grupy odbiorców i zapewnimy sobie dodatkowych klientów.

Oczywiście nie oznacza to, że budynek, w którym znajduje się siedziba naszej firmy powinien być pomalowany jaskrawą farbą, czy utrzymany w krzykliwym stylu. Kluczem do sukcesu jest odpowiednio dobrana reklama zewnętrzna.

Najpopularniejszą formą tego rodzaju reklamy są trójwymiarowe napisy umieszczane na fasadzie budynku. Odpowiednio duże zwracają uwagę już z dużej odległości, informując klientów o tym, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Litery powinny być utrzymane w kolorystyce charakterystycznej dla naszej firmy.

W przypadku niższych budynkiem dobrym rozwiązaniem mogą okazać się również litery ze styroduru ustawione na dachu budynku. Warto pomyśleć o podświetleniu ich przy wykorzystaniu diod led, dzięki czemu będą widoczne również w nocy. Taka konstrukcja coraz częściej zastępuje neonowe napisy, które jeszcze kilkanaście lat temu należały do najpopularniejszych i najbardziej rozpowszechnionych form reklamy zewnętrznej.

 

1 Comment on "Reklama na siedzibie firmy"

  1. Teraz ważne są nie tylko reklamy na siedzibach firm, ale przede wszystkim dobrze opracowana strona www firmy, bo dzisiaj klienci najpierw szukają czegoś w sieci, a dopiero potem idą do sklepu stacjonarnego.
    Ostatnio widziałam bardzo fajny wirtualny spacer (tu przykłady) po domkach letniskowych i na tej podstawie zdecydowałam o wakacjach w tym miejscu… więc reklama na www mnie skusiła, a nie szyld, do którego bym nie dotarła…

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.