Sezonowe dekoracje w firmie

Koncepcja wystroju firmy w dużej mierze zależy od jej właścicieli. W niektórych przedsiębiorstwach wystrój pozostaje niezmienny mimo upływu czasu. W innych aranżacja jest dostosowywana do poru roku i okoliczności i właśnie na tym przypadku skupimy się w dzisiejszym poście.

1406929_calculatorPretekstów do wprowadzenia zmian w wystroju firmy w ciągu roku jest całe mnóstwo. Wystarczy wymienić chociażby najpopularniejsze święta – Boże Narodzenie i Wielkanoc. Do tego dochodząc jeszcze pory roku i już mamy sześć różnych koncepcji wystroju.

Możliwości odmienienia aranżacji siedziby firmy również jest bardzo wiele. Czasem wystarczy drobny element, na przykład żywe kwiaty na wiosnę, by całe wnętrze zyskało zupełnie nowy charakter. W przypadku tego rodzaju niewielkich modyfikacji z powodzeniem możemy wprowadzać zmiany samodzielnie. Jeśli decydujemy się na większe zmiany, dobrze jest rozważyć możliwość skorzystania z pomocy profesjonalnego projektanta.

Pamiętajmy też, by nie przesadzać. Zmiany w wystroju w związku z poszczególnymi okazjami powinny być wprowadzane jedynie w drobnych akcentach. Regularne zmienianie całej aranżacji jest bardzo kosztowne i raczej mija się z celem. Jeśli sezonowych dekoracji będzie zbyt dużo, uzyskamy wrażenie przesady i przepychu, które nijak nie licuje z wizerunkiem profesjonalnej firmy.

2 Comments on "Sezonowe dekoracje w firmie"

  1. Dobrze powiedziane, żeby nie przesadzać z dekoracjami w firmie – firma to jednak firma, i nie warto je co chwilę obwieszać jak choinkę. U nas w firmie dbamy o to, żeby była estetyka dekoracyjna: i to na każdym poziomie. Nawet jak wybieraliśmy lampy, to szukaliśmy takich, żeby było a) ładnie jak np lampa w stonowane prążki: http://iluminacja24.pl/3283,audrey-by-massmi-6940-lampy-25-35-50-60.html – to wisząca, i b) praktycznie: biurkówki (np: http://sklep.enthusiastic.pl/oswietlenie/261-lampa-stolowa-flow.html ) w których dekoracją jest np czerwony kabelek a nie inne cuda niewidy.

  2. co racja to racja

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.