Fototapety na wymiar – pomysły na dekorację ścian

Elegancja i oryginalność to jedne z najważniejszych cech, jakich oczekujemy od idealnej aranżacji mieszkania. O ile można dobierać odmienne typy umeblowania i uzupełniać je różnorodnymi dodatkami, to jednak kwestia wykończenia wnętrz nie pozostawia pola do popisu. Ograniczone możliwości zdobienia ścian sprawiają, że w większości mieszkań są one do siebie bardzo podobne. Chcąc przełamać trendy i odejść od standardowych rozwiązań, jak zwykłe malowanie wnętrz czy klasyczne tapetowanie bądź kafelkowanie ścian, można zdecydować się na nowoczesne tapety wykonane na podstawie fotografii.

Fototapety to wyśmienity pomysł na dekorację wnętrz dowolnego pomieszczenia tym bardziej, że powiększone i wydrukowane na papierze tapetowym zdjęcia mogą być przycinane tak, by idealnie pasowały do konkretnego lokum. Fototapety na wymiar pozwalają na stuprocentowe dostosowanie ich do metrażu pomieszczenia, dzięki czemu zamawiający nie musi przejmować się, że płaci za materiał, którego nie wykorzysta. W dodatku fototapety o wymiarach identycznych jak ściany są dużo łatwiejsze w przyklejeniu. Dzięki nim, prace wykończeniowe będą przebiegały dużo szybciej i sprawniej.

Niezwykle bogata oferta motywów nanoszonych na fototapety powoduje, że każdy klient może znaleźć obrazek najlepiej pasujący do charakteru konkretnego lokalu. Zróżnicowana kolorystyka pozwoli znaleźć grafikę sprawdzającą się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i firmowych. Niektóre z opcji nadadzą się do salonu, biura lub sypialni, inne lepiej wkomponują się w aranżację kuchni.

Przykładowe wzory podzielone na kilka kategorii tematycznych można znaleźć w sieci pod frazą fototapety na wymiar – www.dekowizja.pl. Warto przy tym zaznaczyć, że klient ma możliwość wyboru papieru tapetowego, na którym wydrukowana zostanie jego tapeta. Ponadto istnieje możliwość stworzenia fototapety na podstawie zdjęcia dostarczonego przez zamawiającego. W efekcie, otrzymujemy spersonalizowane tapety, których z pewnością nie znajdzie się w żadnym innym pomieszczeniu.