Garaże akrylowe – zabezpieczenie auta na zimę

Dbałość o samochód nie ogranicza się tylko do regularnych przeglądów technicznych i kontrolowania sprawności poszczególnych elementów, odpowiadających za bezpieczeństwo kierowcy oraz jego pasażerów. Nie skorodowana, nie wgnieciona karoseria to lepszy efekt wizualny i większa duma dla właściciela pojazdu. Niestety, działanie czynników zewnętrznych może doprowadzać do poważnego niszczenia samochodu, powodując szkody niemal wszystkich jego części. Intensywne opady deszczu lub śniegu czy skrajne temperatury prowadzą do pękania lakieru, odpryskiwania farby, a nawet rdzewienia blach. Aby tego uniknąć, najlepiej jest przechowywać pojazd pod dachem.

Szczególnie dobrym pomysłem na ochronę auta przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych jest np. garaż akrylowy. Garaże tego rodzaju wykonane są z blach akrylowych panelowych tworzących ściany oraz blach trapezowych wykorzystywanych do stworzenia dachu. Zarówno same blachy, jak i elementy uzupełniające konstrukcję dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy garaż może celować w indywidualne oczekiwania klientów.

Można nawet dopasować garaż do aktualnej aranżacji podwórza lub do charakteru domu, obok którego ma stać. Istnieje nawet możliwość złożenia konstrukcji z blach o odmiennych barwach, dzięki czemu garaże mogą stać się swoistą ozdobą posesji. W efekcie, garaże wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością i trwałością, ale również wysoką estetyką wykonania.

Każdy garaż akrylowy – CGT Konstrukcje stalowe cechuje się wyjątkową wytrzymałością, którą zawdzięczamy starannemu przygotowaniu wszystkich jego części. Blachy wykorzystywane do budowy obiektów są starannie dobrane tak, by mieć pewność, że nie ulegną uszkodzeniom nawet w ekstremalnych warunkach. To wyjątkowo istotne w zimie, gdy poza opadami atmosferycznymi i niekorzystnym działaniem niskiej temperatury, problemem w wielu garażach staje się też zalegający na dachu śnieg.

Garaże akrylowe są konstrukcjami na tyle solidnymi, że można mieć pewność, iż nawet padający przez całą noc śnieg nie spowoduje odkształceń ani zawalenia się dachu.