Guma jako zabezpieczenie na półki magazynowe w Twojej firmie

Płyta gumowa to materiał elastyczny, trwały i nie przepuszczający wody. Dlatego jest chętnie wykorzystywany jako zabezpieczenie czy ochrona przed zniszczeniem powierzchni narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo bardzo dobrze przylega do podłoża zapewniając szczelność oraz wygłusza wszelki hałas. Guma jest dostępna jako gładka , lita płyta lub wykładzina molet lub ryfel zarówno w całych rolkach, 1,2m x 10mb lub z możliwością docięcia formatek na wskazany wymiar. Koszt zakup zależy od rodzaju gumy, grubości i formatu oraz ilości sztuk.

Jaka guma na półki magazynowe jest najlepsza?

Wybór spośród asortymentu płyt i wykładzin gumowych może przyprawić o zawrót głowy. Natomiast w przypadku doboru gumy na półki nie ma potrzeby sięgać po specjalistyczne materiał. Wystarczająca będzie guma ogólnego użytku- SBR. Kolejnym krokiem jest określenie potrzeb co do powierzchni maty- czy ma być gładka lub czy ma posiadać wzór? Jeśli zdecydujemy się na tę drugą opcję to możemy wybierać pomiędzy ryflem – paski (szeroki lub wąski) a metro- kółka (molet krążkowy). Na koniec pozostaje dobór grubości, zazwyczaj guma na regały docinana jest z płyt #1, 2, 3, 5mm i zależy od potrzeb kupującego.

Guma na regały na wymiar

Mimo, że płyty i wykładziny gumowe można zakupić w całych rolkach to zdecydowanie częściej Klienci wybierają opcję z docięciem do wskazanego wymiaru. Guma w rolce jest tańsza, a grubość #1-5mm nie sprawia problemów podczas samodzielnego cięcia , jednak jest to proces czasochłonny.
Dlatego warto skorzystać z ofert firm, które docinają niestandardowe formatki gumowe. Idąc tym tropem zachęcamy do sprawdzenia oferty firmadp.pl , gdzie wycena i wykonanie odbywa się na indywidualnie do potrzeb Klienta.