HushMeet.L – mała salka do telekonferencji

Pandemia koronawirusa wymogła na przedsiębiorcach zmianę organizacji pracy biura. Spotkania z klientami i kontrahentami przeniosły się do Internetu – obecnie nikogo nie dziwią już telekonferencje zastępujące rozmowy w biurze. Nie każde biuro zapewnia jednak pracownikom osobne pomieszczenia: z pomocą przychodzi wówczas dźwiękoszczelna kabina hushMeet.L. Dzięki niej możesz zaaranżować w biurze przestrzeń nie tylko do telekonferencji, ale również do wewnętrznych spotkań mniejszych zespołów.

Hałas w pracy: jak z nim walczyć?

Biura typu open space borykają się przede wszystkim z uciążliwymi dźwiękami: w dużym pomieszczeniu zgromadzonych jest wiele stanowisk pracy, a każdy z pracowników zajmuje się swoimi zadaniami. Hałas w pracy przeszkadza w koncentracji i zmniejsza wydajność, dlatego warto zastosować rozwiązania wygłuszające. Dobrym sposobem na zmniejszenie hałasu jest również kabina akustyczna do biura: to w niej pracownicy mogą odbywać rozmowy telefoniczne, telekonferencje lub omawiać bieżące sprawy związane z projektem. Dzięki temu zespół nie musi spotykać się przy biurkach i do szumu urządzeń biurowych czy rozmów telefonicznych dodawać jeszcze burzliwej dyskusji. Duża kabina akustyczna nie przepuszcza niepożądanych dźwięków – zarówno do środka, jak i na zewnątrz. W ten sposób możesz zapewnić pracownikom dodatkową przestrzeń do pracy.

Przestrzeń do telekonferencji – dźwiękoszczelna kabina

Telekonferencje jeszcze do niedawna w wielu firmach traktowane były po macoszemu; bezpośredni kontakt ze współpracownikami czy klientami uznawany był za najlepsze rozwiązanie. Przejście w tryb home office sprawiło, że telekonferencje stały się w zasadzie jedynym sposobem na spotkania zespołów czy szkolenia. Stopniowe otwieranie biur i firm wymagało dostosowania warunków panujących w biurze do nowej rzeczywistości. Część pracowników nadal pozostaje w domach, a telekonferencje stały się w wielu firmach standardem. Czy w przestrzeni typu open space możliwe jest odbywanie tego rodzaju rozmów? Choć poszczególne stanowiska są od siebie odgrodzone, to jednak telekonferencje rządzą się swoimi prawami: podczas takich rozmów ważny jest nie tylko dźwięk, ale również obraz. Współpracownicy dyskutujący w tle czy przemieszczający się po biurze mogą dodatkowo rozpraszać. Nie każde biuro posiada jednak dodatkowe pomieszczenia; ustawienie dźwiękoszczelnych kabin pozwala na wydzielenie przestrzeni bez przeprowadzania generalnego remontu. Mobilna salka telekonferencyjna może być ustawiona w niemal dowolnym miejscu, a kompaktowość rozwiązania pozwala na zastosowanie go nawet w niewielkim biurze. Kabina hushMeet.L wyróżnia się spośród dostępnych na rynku rozwiązań – jest kompleksowo wyposażona, a jej wnętrze stanowi doskonałe tło do wideokonferencji.

Kabina akustyczna do biura – dodatkowa przestrzeń dla pracowników

Wieloosobowa kabina akustyczna może być wykorzystywana nie tylko jako miejsce do rozmów telefonicznych czy wideokonferencji. W zależności od aranżacji może ona posłużyć także jako mała sala konferencyjna lub przestrzeń do pracy indywidualnej. Jeśli w twoim biurze brakuje sali konferencyjnej lub miejsca do spotkań z klientami, mobilna kabina akustyczna stanowi doskonałą alternatywę – jest nowocześnie wyposażona i zarazem wygodna w użytkowaniu. Designerskie wykończenie możesz dopasować do wystroju całego biura lub postawić na kolorystykę wykorzystywaną w logo firmy; w ten sposób wszystkie elementy biura stworzą spójną całość. Mniejsze firmy często decydują się na wynajem sal konferencyjnych lub pomieszczeń na szkolenia, by nie zakłócać pracy w biurze; to dodatkowy koszt oraz utrudnienia dla pracowników. Wieloosobowa kabina akustyczna pozwala na zorganizowanie spotkań niewielkich zespołów w komfortowych warunkach. W zależności od potrzeb możesz wyposażyć ją w duży stół, rzutnik czy wygodne fotele. Kabiny akustyczne hushMeet.L zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić maksimum korzyści i jednocześnie wykorzystać do tego jak najmniej przestrzeni.

Poznaj wszystkie produkty rodziny Hush na stronie producenta: https://hushoffice.com/pl/