Reklama w siedzibie firmy

Umiejętność wkomponowania elementów reklamowych w wystrój firmy jest niezwykle istotna. Zdecydowanie nie powinno się ich zbyt nachalnie eksponować, aby klient nie miał wrażenia, że reklama jest natrętna. Z drugiej strony, reklamy powinny być zauważalne, tak by zapadały w pamięć.

 

Przy wybieraniu elementów reklamowych do siedziby biura, warto ograniczyć się do umieszczania ich w recepcji i w hallu. W recepcji powinno znajdować się duże logo firmy, wykonane na przykład ze stryruduru. Aby dobrze komponowało się z wnętrzem, należy zadbać o to, by pozostałe elementy wystroju były utrzymane w zbliżonej kolorystyce, tak by stanowiły spójną całość z reklamą. Dzięki temu napis nie będzie zbytnio rzucał się w oczy.

 

W recepcji lub w hallu powinny znaleźć się także stojaki, na których zostaną umieszczone ulotki lub prospekty informacyjne. Najlepiej jeśli ustawimy je w pobliżu poczekalni lub przy wyjściu. W ten sposób zadbamy o to, by klienci, którzy są nimi rzeczywiście zainteresowani mieli je pod ręką.

 

Jeśli umieszczamy reklamy w innych pomieszczeniach, powinny one być dyskretne. Gadżety reklamowe rozłożone w odpowiednich miejscach, czy też cukierki w papierkach z logo naszej firmy w zupełności wystarczą.