Ukryj swoje skarby!

Szpargały, biżuteria, drobne przedmioty i pamiątki to rzeczy, których mamy zawsze pełno. Są to również fragmenty naszego życia, do których mamy ogromny sentyment w związku z czym staramy się to mieć blisko siebie. Jednak przy ogólnym zamęcie w mieszkaniu lub domu te rzeczy najczęściej pałętają się z kąta w kąt. Aby je uporządkować możemy zakupić odpowiednie szkatułki i wszystko sobie ułożyć w odpowiednim miejscu.

Szkatułki to bardzo charakterystyczny kobiecy gadżet. Jednak można wybrać i takie, które będą pasowały do stylu, w jakim wykończony jest nasz dom. Wiklinowe, metalowe, drewniane – wybór zależy od tego, gdzie taka szkatułka ma stać i do czego służyć.

Szkatułki na biżuterię to najpopularniejsze ozdobne pudełka, w których możemy schować swoje pierścionki, kolczyki czy bransoletki. Są specjalnie przygotowane do tego, aby w odpowiednim miejscu schować konkretny rodzaj biżuterii. Osobne przegródki na kolczyki. Poduszeczki z miejscem na pierścionek czy szufladka na pamiątkowe ozdoby. To wszystko po to, aby biżuteria mogła znaleźć się w odpowiednim miejscu.

Duże szkatułki na pamiątkowe kartki mogą bardziej przypominać drewniane skrzyneczki, w których możemy ułożyć wszystkie urodzinowe, ślubne, komunijne i okazyjne karty z życzeniami, jakie otrzymaliśmy. Osobno można związać miłosne liściki i wyznania. Zawiązać je wstążką i ułożyć na kupce. Dzięki temu wszystko może być w jednym miejscu. Drewnianą skrzyneczkę możemy schować w szafie lub ustawić na półce i w końcu bez obaw składować pamiątki nie bojąc się o to, że któraś znów zniknie!

Szkatułki na zdjęcia z przeszłości to dobry pomysł dla romantyczek. Wszystkie pamiątkowe zdjęcia, które budzą w nas sentyment dobrze trzymać w jednym miejscu. Nie możemy się ich pozbyć, bo za dużo emocji przywołują, ale również nie nadają się do tego, aby je wyrzucić. Doskonale znamy ten problem, dlatego polecamy odpowiednie drewniane szkatułki. Można tam również schować pamiątki bo byłych miłościach, zasuszone kwiaty i miłosne liściki. A następnie umieścić to wszystko pod łóżkiem! Podwójnie schowane nie będą kusić, a też nie będziemy musieli chować tego wszystkiego po książkach, aby nikt nie zauważył!

Jeżeli masz problem z uporządkowaniem swoich szpargałów, pamiątek i innych drobnych rzeczy, to polecamy szkatułki, które pomogą zaprowadzić ład w tych wszystkich rzeczach. Są to również przydatne przedmioty do tego, aby schować tam waciki w łazience, chusteczki w pokoju albo inne drobne przedmioty, z którymi nigdy nie wiemy co zrobić.