Modne stoły ze szkła

Stół szklany

Wybierane dziś coraz częściej przez klientów modne stoły ze szkła prezentują się niezwykle gustownie. Dają naturalne wrażenie czystości i przy tym wizualnie, optycznie powiększają przestrzeń mieszkania, nawet jeżeli jest ono na pierwszy rzut oka niewielkie.

Stół szklanyStoły szklane wyjątkowo dobrze komponują się z drewnem oraz z metalem, dlatego dobrze jest je zestawiać z meblami tego właśnie typu.

Dla większej funkcjonalności i praktyczności stołów producenci coraz częściej produkują też stoły chromowane, których nogi bądź też części blatu, tudzież brzegi są znacznie solidniejsze od tych zaprojektowanych wyłącznie ze szkła a w dodatku, dzięki chromowaniu prezentują się wyjątkowo okazale.

Atrakcyjność, ale też trwałość oraz stabilność stołu.

Stoły zbudowane z kilku surowców perfekcyjnie sprawdzą się zarówno w mieszkaniu urządzonym w stylu modernistycznym, futurystycznym, jak i w typowo klasycznych pomieszczeniach. Można ja wstawić do eleganckiego salonu bądź do nowoczesnej jadalni. Przedstawiany stół ma dodatkowe funkcje, które decydują o jego ponadprzeciętnej użyteczności.

1 Comment on "Modne stoły ze szkła"

  1. MaxSłoneczny | 26 grudnia, 2012 at 4:48 pm |

    Ładnie wygląda ten na zdjęciu, chociaz przyznam, że ja wolę drewniane stoły, jak np http://ogrodosfera.pl/meble-ogrodowe i takie podobne też do jadalni domowej, no ewentualnie stoły, które łaczą w sobie i drewno i stal i szkło. Takich czysto szklanych się boję – o kruchość oczywiście, potłuczenie itd.
    Pewnie kwestia gustu i liczby posiadanych w domu dzieci:)
    stoły

Comments are closed.