Świąteczne dekoracje w firmie

W okresie przedświątecznym większość z nas skupia się na kompletowaniu dekoracji, które wprowadzą świąteczną atmosferę w naszych domach i mieszkaniach. Warto jednak poświęcić nieco uwagi również na przygotowanie świątecznych dekoracji do firmy.

Oczywiście nie muszą one być tak efektowne i pokaźne, jak te, które umieścimy w swoich domach. Chodzi o to, by w firmie zapanowała ciepła, świąteczna atmosfera.

W firmie można ustawić chociażby niewielką choinkę. Najlepiej jeśli ustawimy ją na blacie recepcji lub w poczekalni, tak by rzucała się w oczy zaraz po wejściu do siedziby firmy. Aby oszczędzić sobie pracy i sprzątania, najlepiej zdecydować się na małą sztuczną choinkę. Dobór ozdób to kwestia indywidualna. Ważne, by nie przesadzić i udekorować choinkę ze smakiem.

Uzupełnieniem choinki mogą być niewielkie świąteczne stroiki. Można ustawić je chociażby na biurkach, by nieco uprzyjemnić pracę osobom, które przy nich zasiadają. Ważne, by stroiki nie były zbyt duże, tak by niepotrzebnie nie zagracać przestrzeni do pracy.

W żadnym razie nie powinniśmy puszczać w biurze świątecznej muzyki. To rozprasza i nie przynosi żadnego pożytku. Takie rozwiązanie sprawdza się wyłącznie w sklepach. Wyjątkiem jest ostatni dzień przed świętami, kiedy w firmie panuje luźniejsza atmosfera.

 

2 Comments on "Świąteczne dekoracje w firmie"

  1. Warto też pamiętać o ładnym, ale i mądrze zaplanowanym oświetleniu światecznym biura i firmy – ma być ładnie, ale nie kłuć po oczach przepychem i zbędnym wydawaniem kasy:)
    Niezłe propozycje na http://swiatswiatla.pl/.
    Wszystko na tak, byle bez przesady

  2. I po świętach:) Jak się w domu czy w firmie ma jakieś dekoracje tworzące świąteczny nastrój (bo „niezapomniane święta” to podstawa!) to warto je schować na przyszły rok – nie będzie trzeba znów kupować.

Leave a comment

Your email address will not be published.
Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.