Dywan niejedno ma imię – o produktach z kolekcji Puffy

Choć początkowo może to brzmieć nad wyraz nieprawdopodobnie, w istocie okazuje się możliwe! O czym mowa? Oczywiście o dywanach Lorena Canals, których cechą charakterystyczną jest połączenie z poduszką! Kolekcja Puffy rozwiąże problem wielu rodziców, którzy względem przedmiotów do dziecięcego pokoju oczekują nie tylko funkcjonalności, ale również iście królewskiej wygody.

Leżakowanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Dywany Lorena Canals znane są ze swojej wysokiej jakości. Nie bez powodu tak tłumnie wybierane do pokoików czy kącików małych pociech. O ile do niedawna, obok wyjątkowego designu oraz możliwości prania w pralce produkt kształtował się na top liście największych, dziecięcych hitów, teraz dołączyła do niego również unikatowa konstrukcja. Poduszka połączona z dywanem stanowi idealne miejsce do leżakowania, pełniąc przy okazji funkcję placu zabaw dla najmłodszych użytkowników. Nieprawdopodobna miękkość i przytulny charakter sprawiają, że każde wnętrze z ich udziałem nabiera ciepła i klimatycznego wyrazu. Niezastąpione zarówno w pokojach niemowlęcych, dziennych, jak również sypialniach rodziców jako wydzielona strefa dla maluszka. Dywany Lorena Canals są niezwykle miękkie i delikatne. A wszystko dzięki zastosowaniu większej ilości bawełny.

Powody, dla których kupno dywanu z kolekcji Puffy jest uzasadnionym wyborem

Wielu mogłoby powiedzieć, po co przepłacać za dywan, który został wyposażony w poduszkę, jak równie dobrze może sprawdzić się zwykły, klasyczny model? Otóż, nie tylko konstrukcja w przypadku dywanów Lorena Canals zasługuje na podkreślenie. Ten hiszpański producent oferuje rodzicom znacznie więcej udogodnień. W porównaniu do typowych modeli, te z kolekcji Puffy są niezwykle lekkie, co sprawia, że nie nastręczają trudności w przenoszeniu z miejsca na miejsce. Pomimo swoich stosunkowo dużych rozmiarów, ważą zaledwie 4,5 kg. Wykonane ze 100 procentowej najwyższej, starannie wyselekcjonowanej bawełny, tkanej ręcznie, która zachowuje świeżość latem, a zimą – ciepło. Co więcej, dywan Lorena Canals z kolekcji Puffy np. dostępny tutaj: https://www.coocoo.pl/pol_m_pokoj-dzieciecy_dywany-Lorena-Canals-442.html jest przyjazny środowisku naturalnemu, ponieważ nie zawiera toksycznych barwników i sztucznych substancji. Pomyślnie przeszedł restrykcyjne kontrole jakości, uzyskując niezbędne certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Z kolei możliwość prania w pralce w bezpośrednim stopniu wpływa na łatwość utrzymania czystości. W rezultacie, stanowią doskonałe uzupełnienie przestrzeni zamieszkałych przez najbardziej kreatywne pociechy.